News - Dziedzictwo Hogwartu na PS4 i XOne już w sklepach

Warszawa, 05.05.2023Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Games z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Dziedzictwo Hogwartu na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się w wydaniach podstawowym oraz deluxe, dostępna jest w sprzedaży również edycja kolekcjonerska.

  

 

W Dziedzictwo Hogwartu gracze wcielają się rolę nowego ucznia piątego roku w Hogwarcie. Na początku przygody mogą dostosować czarodziejkę lub czarodzieja do swoich upodobań, wybierając spośród wielu opcji. Następnie dołączą lub zostaną przypisani do jednego z czterech domów Hogwartu – Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclaw lub Slytherinu – będą spędzać czas z innymi członkami domu we wspólnych pokojach i uczęszczać na zajęcia takie jak Czary, Obrona przed czarną magią, Zielarstwo i Eliksiry, podczas których poznają profesorów, nauczą się rzucać zaklęcia, będą hodować magiczne rośliny, warzyć mikstury i nie tylko.

 

 

Gracze mają również dostęp do szerokiego wyboru ulepszeń, talentów i umiejętności, które ułatwią im postępy na drodze czarodziejki lub czarodzieja. Mogą wykonywać wyzwania w świecie gry, aby zdobywać doświadczenie i rozwijać zdolności. Podczas rozgrywki można eksplorować w pełni zrealizowany zamek Hogwart – chodzić na zajęcia, odkrywać lochy, tajne przejścia i wymagające łamigłówki. Trzeba będzie zmierzyć się z potężnymi wrogami, rozwijając jednocześnie swoje zdolności dzięki opanowywaniu potężnych czarów i umiejętności walki.

 

 

Gra jest osadzona w otwartym świecie, który zabierze graczy poza zamek Hogwart do nowych i dobrze znanych miejsc w świecie magii, po których będą mogli się swobodnie poruszać – takich jak Hogsmeade i Zakazany Las. Tytuł jest pełen magicznej akcji, pozwalając latać na miotle, oswajać i ujeżdżać magiczne bestie oraz walczyć z wrogami takimi jak trolle, pająki i mroczni czarodzieje. Na odkrycie czeka ogromny świat pełen niebezpieczeństw związanych z dawno zapomnianą przeszłością świata czarodziejów i niecodzienną zdolnością, która posiada tylko bohater lub bohaterka gry. Gracze napotkają również misje i scenariusze, w których staną przed trudnymi, definiującymi ich postać wyborami.

 

 

Dołącz do rozmowy o Dziedzictwo Hogwartu na Facebooku (https://facebook.com/HogwartsLegacy), Twitterze (https://twitter.com/HogwartsLegacy), Instagramie (https://instagram.com/HogwartsLegacy) i YouTube (https://youtube.com/HogwartsLegacy). Witryna gry: http://www.hogwartslegacy.com 

 

Wszystkie zasoby można znaleźć w witrynie prasowej Warner Bros. Games. Aby uzyskać do nich dostęp, wejdź do witryny WarnerBrosGames-Press.com i kliknij przycisk „Register Now” (zarejestruj się teraz).05.05.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły