News - Dziś polska premiera Symulatora misji ratunkowych: Emergency 2016

27.11.2015, Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech przypomina, że dziś ma miejsce polska premiera gry Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016. Tytuł w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej trafił do sprzedaży zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Za przygotowanie lokalizacji odpowiada firma QLOC S.A.

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 zawiera grę Emergency 5 Deluxe, w tym: nową kampanię, nowe operacje ratownicze, scenariusz średniowieczny i nowy pojazd ratowniczy.


Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 to najlepszy możliwy symulator ratunkowy, będący połączeniem gry Emergency 5 Deluxe Edition z całkowicie nowymi pojazdami i misjami. Skoordynuj cywilne służby ratunkowe ze służbami technicznymi i wyrusz na nową misję ratunkową! Cofnij się w czasie do średniowiecznej Kolonii i rozegraj nowy scenariusz: Czarną Śmierć. Stań się świadkiem wybuchu nowych ogromnych katastrof w czasach współczesnych i wykorzystaj nowy pojazd ratunkowy, „mobilny OIOM", w różnych sytuacjach. Symulator misji ratunkowych: Emergency 2016 zawiera trzymającą w napięciu rozgrywkę z Emergency 5, dzięki czemu całość tworzy najlepszą dotychczas grę z serii Emergency.


Cechy gry:   

 

· Średniowieczna misja ratunkowa - Zagraj jako lekarz plagi i opanuj wybuch epidemii Czarnej Śmierci. 

· 5 nowych ogromnych misji: z całkowicie nowym scenariuszem w serii Emergency. 

· 5 szczegółowych map: Zagraj na wszystkich czterech mapach z Emergency 5 i jednej nowej: średniowiecznej Kolonii.

· Ponad 20 pojazdów, w tym nowe: „mobilny OIOM" oraz „historyczny wóz strażacki". 

· Do 4 graczy współpracujących ze sobą w trybie gry wieloosobowej. 

· Opracowany na potrzeby Emergency 5 nowy silnik, w najnowszej części zapewnia najlepszą grafikę w serii. Nowy system sterowania zapewni intuicyjną i wygodną dla graczy kontrolę nad jednostkami. 

· Potężny edytor umożliwiający tworzenie własnych map, a nawet wspólną pracę dwóch osób nad tym samym projektem.  

 

Grę można zamawiać m.in. na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl.27.11.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły