News - Dziś premiera Gigantozaur: Dino Kart

Warszawa, 24.02.2023 – CENEGA S.A. informuje z przyjemnością, że w sprzedaży dostępna jest już gra Gigantozaur: Dino Kart. To pierwszy w historii gokartowy tytuł wyścigowy oparty na marce Gigantosaurus produkcji Outright Games, wiodącego wydawcy przyjaznej rodzinie rozrywki interaktywnej oraz Cyber Group Studios, wiodącego producenta i dystrybutora seriali animowanych dla dzieci i rodzin na całym świecie. Dostępny jest w wersji pudełkowej na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X. Gra posiada polską wersję językową (napisy i głosy).

 

Zobacz zwiastun premierowy gry tutaj.

 

Gigantozaur: Dino Kart oferuje wiele godzin zawartości fabularnej i pozwala graczom rywalizować jako osiem różnych grywalnych postaci z hitowego serialu telewizyjnego, w tym ulubieńcy fanów: Czupur, Dudek, Miłka i Rudzia. Graj solo lub przeciwko rodzinie i znajomym w trybie wieloosobowym z podziałem ekranu, na piętnastu trasach w krainie Kretanii.

 

Tytuł umieszcza graczy w fotelu kierowcy przemierzającego trzy różne środowiska w Savannah, Jungle i Mount Oblivion Cups. W czasie wyścigów zbiera się specjalne umiejętności, które pomogą wygrać wyścig. Zaprojektowana z myślą o całej rodzinie gra posiada 3 poziomy trudności dla różnych przedziałów wiekowych i trzy tryby gry, w tym „graj z przyjaciółmi”, w której do 4 graczy może bawić się w kooperacji na jednym ekranie, co gwarantuje zabawę dla całej rodziny. Tryb błyskawicznego wyścigu, w którym losowo wybierana jest postać i tor, gokarty z automatycznym sterowaniem i automatycznym przyspieszaniem oraz wyświetlane na ekranie wskazówki tekstowe czytane na głos przez Rudzię - mądrego Ankylozaura - sprawiają, że gra jest idealna dla wszystkich. Dodatkowo unikalne skórki pojazdów sprawią, że każdy przygotuje swój gokart według własnego uznania.

 

Gra oparta jest na udanym animowanym serialu telewizyjnym Gigantozaur, który obecnie jest przesyłany strumieniowo na całym świecie na Disney+ i Netflix oraz emitowany na kanałach telewizyjnych, takich jak Disney Junior (na całym świecie), France Télévisions, POP (Wielka Brytania), Super RTL (Niemcy), RAI yoyo (Włochy), RTVE - Clan (Hiszpania), CCTV (Chiny), TV Azteca (Meksyk) i NHK (Japonia). Wyprodukowany przez Cyber Group Studios, liczący obecnie 3 sezony po 52 jedenastominutowe odcinki każdy, serial bazuje na książce Jonnyego Duddle'a wydanej przez Bonnier Books UK Ltd, która sprzedała się w ponad 600 000 egzemplarzy na całym świecie. Serial animowany śledzi przygody czterech młodych dinozaurów – Czupura, Dudka, Rudzi i Miłki - które wyruszają na wyprawę, aby odkryć swój świat, zmierzyć się z lękami, współpracować przy rozwiązywaniu problemów, dowiedzieć się więcej o samym tajemniczym Gigantozaurze - i po drodze dobrze się bawić.24.02.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły