News - Dziś premiera GORD

Gord to gra strategiczno-przygodowa w klimatach dark fantasy osadzona w pełnym niebezpieczeństw, opustoszałym świecie zainspirowanym słowiańską mitologią. Musisz budować, aby przetrwać ataki plugawych stworzeń. Zwycięstwo będzie jednak wymagało poskromienia ciemności kryjącej się za bramami.

 

Wersja pudełkowa dostępna na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

 

Król rozkazuje Ci zapanować nad nieokiełznanym światem poprzez budowanie i rozwijanie osad w obliczu oporu ze strony najeźdźców, potworów i innych przeciwników.

 

 

Obejmij dowodzenie nad Plemieniem Świtu i staw czoła dylematom etycznym związanym z przywództwem, sprawując pieczę nad społecznością – odpowiedzialność za jej bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne spoczywa na Twoich barkach. Chroń swoich ludzi przed głodem, chorobami i traumą. Podsycaj w nich wiarę i przygotuj ich do walki. W zamian społeczność przysięgnie Ci wierność i będzie gotowa poświęcić życie. W tym bezlitosnym świecie każda rodzina pozna  znaczenie poświęcenia. Choć gród zapewnia schronienie, siły ciemności nie śpią.

 

 

Musisz przygotować swoich ludzi, zdobyć się na odwagę, aby  przemierzyć opustoszałe ziemie, prowadzić podboje i utorować ścieżkę, która ukształtuje Twoje królestwo. Czyhają na Ciebie nikczemne stwory i złowrogie bóstwa, ale posługując się potężnymi zaklęciami i zdolnymi wojownikami, masz szansę sprowadzić światło do krainy ciemności.17.08.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły