News - Dziś premiera gry Aliens: Fireteam Elite

24.08.2021 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Focus Home Interactive w Polsce z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Aliens: Fireteam Elite w wersji na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

 

 

Premierowy zwiastun można obejrzeć tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=3e1ldw2pZEI

 

 

Aliens: Fireteam Elite to kooperacyjna strzelanka do trzech osób, w której zaprawiona w boju drużyna marines musi zmierzyć się z falami przerażających Ksenomorfów i syntetyków Weyland-Yutani. W czterech unikalnych kampaniach wprowadzających nowe wątki fabularne do uniwersum Obcego gracze spotkają ponad 20 rodzajów przeciwników.

 

Gra pozwala w pełni dostosować swojego kolonialnego marines, dając do dyspozycji graczy wiele klas postaci, rodzajów broni, ekwipunku i umiejętności.

 

 

„To było niesamowite uczucie móc przywrócić do życia uniwersum Obcego. Nie możemy się doczekać, gdy gracze stworzą swoją drużynę i doświadczą naszej gry” - mówi Craig Zinkievich, prezes Cold Iron Studios. „Niezależnie czy jesteś fanem uniwersum, strzelanek lub gier kooperacyjnych, przygotuj się na walkę jakiej jeszcze nie doświadczyłeś.”

 

 

Cold Iron Studios przygotowało premierową aktualizację dodającą do gry Tryb Hordy oraz poprawki optymalizujące grafikę. W Aliens: Fireteam Elite 8 września rozpocznie się Pierwszy Sezon wprowadzający nową grywalną postać „Phalanx” oraz dodatkowe bronie i nagrody.

 

 

„Jesteśmy podekscytowani tym, że gracze mogą rozpocząć już swoją misję na planecie LV-895 i odkryć jej straszne tajemnice” - mówi Josh Valensi, producent wykonawczy z 20th Century Games.  „Cold Iron Studios stworzyło niesamowite doświadczenie z uniwersum Obcego, które prezentując oddział kolonialnych marines stawiających czoła przytłaczającemu zagrożeniu ze strony Ksenomorfów, pozwala poczuć dreszcz emocji.”

 

 

Gra Aliens: Fireteam Elite w wydaniu pudełkowym dostępna jest m.in. w tych sklepach

 

 

 24.08.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły