News - Dziś premiera gry Batman: Arkham Knight

23.06.2015, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś, równolegle ze światową, ma miejsce polska premiera gry BatmanTM: Arkham Knight. Gra oparta jest o kanoniczną licencję Batmana z DC Comics i dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation®4 oraz Xbox One, a także na PC z Windows w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację tytułu odpowiada światowy wydawca gry.

Batman: Arkham Knight to ostatnia część serii produkcji Rocksteady Studios, w ramach której pojawiły się już wielokrotnie nagradzane i bestsellerowe tytuły BatmanTM: Arkham Asylum oraz BatmanTM: Arkham City. 

Gra została bardzo dobrze przyjęta przez media otrzymując wysokie oceny:

Polygon - 10/10

Videogamer - 10/10

God is Geek - 10/10

SA Gamer - 10/10

Ausgamer - 10/10

Multiplayer.it - 9,5/10

Gameinformer - 9,5/10

Meristation - 9,3/10

IGN - 9,2/10

GameReactor - 9/10

Games TM - 9/10

GRYOnline.pl - 8,5/10

Poza standardową edycją gry, na premierę - do wyczerpania zapasów - dostępne są dodatkowo:

- Edycja Specjalna (wersja na konsole) dostępna w sieciach Media Markt i Saturn, która zawiera dodatkowo steelbook i klasyczny strój Batmana w formie DLC,

- Limitowana Edycja z dwoma dodatkowymi DLC: Prototypowy Batmobil oraz Pakiet Usprawnień Waynetech w sieci salonów Empik.  

W niezwykle efektownym finale serii Arkham, Batman zmierzy się z największym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić. Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawia się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii można poprowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze odkryją świat Batmana jak nigdy dotąd - mogą zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.

Zwiastun premierowy, w którym wykorzystano najnowszy utwór zespołu Muse - „Mercy" - można obejrzeć pod TYM adresem. W załączeniu znajduje się również informacja prasowa dotycząca utworu „Mercy".

Więcej informacji na temat gry Batman: Arkham Knight znaleźć można pod adresami www.batmanarkhamknight.com, https://www.facebook.com/BatmanArkham oraz https://twitter.com/BatmanArkham

Gra można zamawiać m.in. na muve.pl, sklep.cdaction.pl oraz sklep.gry-online.pl.23.06.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów