News - Dziś premiera gry Blaze i Megamaszyny: Wyścigówki ze Zderzakowa

01.10.2021 WarszawaCenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Blaze i Megamaszyny: Wyścigówki ze Zderzakowa. Tytuł ukazał się w wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem. To kolejna z serii gier familijnych w naszym katalogu dystrybucyjnym, w pełni zlokalizowana i przystosowana dla najmłodszych graczy. Już wkrótce swoje premiery będą miały kolejne gry familijne stworzone przez Outright Games.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia premierowego zwiastuna gry w polskiej wersji językowej

 

https://www.youtube.com/watch?v=JZm2ebWVW-g

 

 

Od kolorowych ulic Zderzakowa po niesamowity tor kaskaderski Monster Dome świat Blaze’a należy do ciebie! Więc zapnij pasy i przejmij kontrolę nad Blazem, Picklem, Daringtonem, Zegiem, Starlą, Stripesem… a nawet nad kantującym Crusherem! Nadszedł czas, aby ścigać się z niesamowitą prędkością i walczyć o mistrzostwo lub rywalizować w grupie maksymalnie 4 graczy w trybie podzielonego ekranu! 

 

 

Zabawa toczy się dalej. Możesz przyspieszać, driftować, skakać i wykonywać akrobacje na niesamowitych trasach, takich jak Wyścig na Orlą Skałę, Pętla marzeń i nie tylko! Za pomocą klucza aktywuj wzmocnienia, aby użyć wyjątkowych umiejętności swojej postaci i przechytrzyć konkurencję. Ulepszaj Blaze'a i jego przyjaciół w warsztacie. A dodatkowo dzięki funkcjom edukacyjnym STEM oraz dostępnym opcjom sterowania, takim jak automatyczny tryb prowadzenia, młodsi gracze będą się świetnie bawić, odkrywając swoją drogę do zwycięstwa! 



01.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły