News - Dziś premiera gry Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Warszawa, 28.08.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że już od dziś, 28 sierpnia, w sprzedaży dostępna jest zręcznościowa gra piłkarska – Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Captain Tsubasa to niezwykle popularna manga oraz seria anime, która od lat uwielbiana jest przez fanów na całym świecie. Gra na konsole, oparta na kultowej licencji, została wydana jako zręcznościowa gra piłkarska. Teraz każdy będzie mógł rywalizować ze sobą w nowoczesnej oprawie graficznej na konsolach obecnej generacji!

Sprawdź zwiastun premierowy gry: https://www.youtube.com/watch?v=4utN0ED1G8c

Zachodni fani po raz pierwszy otrzymują grę na tej licencji w wydaniu na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch™. To gra, która wprowadza nieco odświeżający powiew dla gatunku gier traktujących o piłce nożnej, pełna radosnej akcji i niezwykle wyczynowych strzałów, które sprawiły, że licencja zyskała wielką popularność. Captain Tsubasa: Rise of New Champions oferuje oprawę graficzną, wzorowaną na serialu animowanym, i dostępną dla każdego gracza rozgrywkę, wraz z różnymi trybami dla wielu graczy – więc zejdźcie z ławki i wkroczcie na boisko!

GRAFIKA

Najnowsza gra o Kapitanie Tsubasie z realistycznymi efektami wizualnymi! Gra, jako część popularnej na całym świecie serii o Kaptanie Tsubasie, ma grafikę wzorowaną na serialu anime, rozpoznawalną poza Krajem Kwitnącej Wiśni. Dynamiczna oprawa wizualna zaoferuje nowe, realistyczne efekty graficzne, a poszczególne style rozgrywki popularnych postaci rozgrzeją mecze i starcia na boisku.

AKCJA

Zręcznościowa gra piłkarska – widowiskowe starcia w zawrotnej prędkości!
Gra z gatunku zręcznościowego footballu pozwoli graczom wziąć udział w niezwykłych starciach na boisku w czasie rzeczywistym – co jest jednym z powodów zyskania przez gry o Kapitanie Tsubasie takiej popularności. Ta ekscytująca gra akcji umożliwia graczom strzelanie efektownych bramek przy łatwym do opanowania systemie kontroli bohaterów.

Cechy gry Captain Tsubasa: Rise Of New Champions:

  • Wykonuj wiele ofensywnych i defensywnych zagrywek na boisku, żeby zdobyć przewagę podczas meczu.
  • Boisko ożyje dzięki pięknej grafice, przypominającej serial anime i postaciom z uwielbianej przez fanów serii.
  • Różne tryby gry: Story Mode, Versus oraz Online Versus.
  • Sprawdź w jakich sklepach zamówisz grę Captain Tsubasa: Rise Of New Champions na stronie: https://captaintsubasa.cenega.pl/


28.08.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły