News - Dziś premiera gry Chernobylite w wersji na PlayStation 4

01.10.2021 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Perp Games w Polsce z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępny jest tytuł Chernobylite, gra science-fiction survival horror RPG autorstwa polskiego studia The Farm 51, rozgrywająca się w niezwykle realistycznej, zeskanowanej w 3D, czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Produkcja ukazała się na konsolę PlayStation 4 w polskiej (napisy) wersji językowej i od dziś dostępna jest w wydaniu pudełkowym w najlepszych sklepach z grami w naszym kraju.

 

 

W Chernobylite wcielisz się w postać Igora, fizyka i byłego pracownika czarnobylskiej elektrowni jądrowej powracającego po 30 latach do Prypeci, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia narzeczonej. Na drodze do prawdy będziesz musiał się zmierzyć z wrogimi żołnierzami, innymi stalkerami eksplorującymi Zonę, ponadnaturalnymi stworzeniami oraz nieprzyjaznym środowiskiem. Przygotuj się na ekscytującą przygodę, która zmusi Cię do walki o przetrwanie, zmierzenia się z Twoim strachem, utraconą miłością oraz dręczącą Cię obsesją, a wszystko po to, aby zdekonspirować spisek.  Pytanie brzmi, czy dasz radę stawić czoła własnym lękom?

 

O PERP GAMES

 

Perp Games to globalny wydawca gier wideo, z dumą publikujący wielokrotnie nagradzane tytuły, ekscytujące gry niezależne oraz jedne z najbardziej znanych na świecie franczyz, pochodzące od najbardziej utalentowanych studiów. Perp Games jest uznaną globalną siłą w branży rozrywkowej, która wprowadza na rynek wyjątkowe i ekscytujące gry w wielu formatach i na różnych nośnikach.

 01.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły