News - Dziś premiera gry Farming Simulator 22

Warszawa, 22.11.2021 – Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Farming Simulator 22. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w polskiej wersji językowej.

 

 

Premierowy zwiastun gry opowiadający historię aspirującego rolnika dostępny jest pod tym linkiem

 

https://bit.ly/3xcv1Gn

 

 

Hektary dobrej zabawy

 

Farming Simulator 22 stworzony i wydany przez GIANTS Software jest niesamowicie rozbudowanym symulatorem rolnictwa, który wprowadza wiele nowych funkcji takich jak łańcuchy produkcyjne czy wieloosobową rozgrywkę międzyplatformową.

 

 

Farmy pełne nowości

 

Farming Simulator 22 wzbogaca doświadczenia rolnicze na każdym poziomie rozgrywki. Pory roku dodają wyzwania związane ze śniegiem, łańcuchy produkcyjne wprowadzają więcej głębi, nowe rodzaje pracy na polu zwiększają różnorodność, a usprawnione dźwięki nadają lepszej immersji. Zupełnie nowy tryb budowania farmy oraz narzędzia do tworzenia postaci wspierają kreatywność i wolność gracza na trzech różnych mapach inspirowanych południową Francją, środkowo-zachodnią częścią USA i europejskim regionem alpejskim. Każdy wirtualny farmer znajdzie w Farming Simulator 22 idealny dla siebie krajobraz, na którym będzie mógł zbudować swoje gospodarstwo i zanurzyć się w rolnictwie, leśnictwie i hodowli zwierząt. Do graczy należy wybór, jakimi rodzajami upraw i zwierząt będą się zajmować. W grze dostępne będą między innymi krowy, owce, kury, świnie, konie czy pszczoły. A dzięki wieloosobowej rozgrywce międzyplatformowej współpraca na farmie będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Do Farming Simulator 22 szczegółowo przeniesiono ponad 400 maszyn i narzędzi od Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra oraz wielu innych producentów. Do gry dodano nowe rodzaje upraw winogrona, oliwki i sorgo oraz niezbędny do pracy przy nich sprzęt rolniczy. Dzięki temu gracze będą mogli stworzyć na swoich farmach bujne winnice i sady oliwne.

 

Samodzielnie wydana produkcja

 

Christian Ammann, dyrektor generalny GIANTS Software, z dumą komentuje: "To niesamowite osiągnięcie, które jest kamieniem milowym w historii firmy na wielu płaszczyznach. Farming Simulator 22 to nasz pierwszy, globalnie wydany tytuł oraz jednocześnie najbardziej rozbudowana odsłona serii do tej pory. To również rezultat naszych ogromnych ambicji, które w przyszłości pozwolą nam zrealizować kolejne plany.” Farming Simulator 22 został również ulepszony od strony technicznej wprowadzając nowy silnik GIANTS Engine 9 wyposażony w DirectX 12, obsługę NVIDIA DLSS, strumieniowanie tekstur i wiele innych funkcji optymalizujących grafikę i wydajność na wszystkich platformach. Zagwarantowane jest również wsparcie dla modów na PC i konsolach. Podobnie jak w poprzednich odsłonach deweloperzy osobiście będą testować zawartość stworzoną przez użytkowników, aby następnie opublikować je za darmo w dostępnym w grze ModHubie.

 

Grę Farming Simulator 22 zamówisz m.in. na Media Expert, Media Markt, Empik.com, RTV Euro AGD, X-kom.pl, Neonet, Muve.pl.

 

 

Okładki, zwiastuny i inne materiały dostępne są tutaj: https://bit.ly/3DBXBmK

 

 

Po więcej informacji zachęcamy odwiedzić oficjalną stronę Farming Simulator oraz strefę prasową GIANTS Software.22.11.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły