News - Dziś premiera gry Hitman 3

Warszawa, 20.01.2021Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że skradankowa gra akcji – Hitman 3 – jest już w sprzedaży w wersji pudełkowej. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Xbox Series X oraz komputery osobiste w angielskiej wersji językowej w wydaniach: standardowym oraz Deluxe Edition.

 

 

HITMAN 3 – Deluxe Edition zawiera cyfrowe bonusy:

 

 

  • Kontrakty trybu eskalacji z Edycji Deluxe
  • Garnitury i przedmioty z edycji Deluxe
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową*
  • Cyfrową wersję książki “World of HITMAN”*
  • komentarz reżyserki – wprowadzenie do misji

 

 

 

*Aby otrzymać cyfrową ścieżkę dźwiękową oraz cyfrową wersję książki World of HITMAN wymagane jest połączenie z internetem oraz darmowe konto IOI.

 

HITMAN 3 jest pełnym zwrotów akcji zwieńczeniem trylogii World of Assassination i zabiera graczy w podróż po całym świecie do pełnych swobody lokacji.

 

Agent 47 powraca jako bezwzględny profesjonalista do najważniejszych kontraktów w całej swojej karierze. Wspierany przez swoją opiekunkę agencyjną, Dianę Burnwood, 47 łączy siły z długoletnim przyjacielem Lucasem Greyem. Ich najważniejszą misją jest wyeliminowanie partnerów Providence, ale podczas polowania muszą się dostosować do nowych warunków. Kiedy opadnie kurz, 47 i świat, który zamieszkuje, już nigdy nie będzie taki sam.

 

Gry w pudełkach szukaj w dobrych sklepach z grami.20.01.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły