News - Dziś premiera gry Humankind

Warszawa, 17.08.2021Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Humankind. Tytuł ukazał się na komputery osobiste w polskiej (napisy) wersji językowej.

 

 

Wydawca gry przygotował specjalny zwiastun z okazji premiery swojej długo wyczekiwanej produkcji prezentujący pełen wachlarz możliwości, jaki czeka na graczy podczas rozgrywki w Humankind.

 

 

Zwiastun dostępny jest tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=nGi00HqpmS0

 

 

„Choć dziś jest dzień premiery Humankind, dla nas jest to dopiero początek przygody. Zamierzamy w pełni wspierać naszą grę przez kolejne lata i nadal słuchać graczy, którzy pomogli uczynić ten tytuł jeszcze lepszym.” – zespół Amplitude

 

 

 

Humankind to historyczna gra strategiczna, w której gracz kształtuje od nowa dzieje ludzkości.

 

  • Stwórz własną cywilizację – Wybierz jedną z 60 historycznych kultur, aby zbudować rozległe mocarstwo złożone z różnorodnych miast. Zawiązuj potężne sojusze, prowadząc swój lud przez epoki.
  • Zapisz się w historii świata – Dostosuj i udostępnij wygląd oraz osobowość swojego przywódcy. Graj przeciw znajomym, aby sprawdzić, czyj wkład w historię będzie największy!
  • Opanuj do perfekcji taktyczne bitwy na lądzie, morzu i w powietrzu – Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi oddziałami. Wykorzystuj wyjątkowe zdolności unikalnych dla twojej kultury jednostek.

 

 

 

Polską okładkę gry zaprojektował rysownik Przemysław Świszcz – autor znany przede wszystkim ze swojej mrocznej serii komiksów zatytułowanej „Mieszko”. Pudełkowe wydanie gry zawiera szereg dodatków:

 

  • Dwustronną monetę decyzji
  • Dwustronny plakat z drzewkami jednostek i technologii
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry Humankind
  • Pakiet Notre Dame
  • Zestaw awatarów i ikon gracza z Budyką, Lucy i Edgarem Allanem Poem

 

 

 

Więcej informacji o Humankind można znaleźć w mediach społecznościowych gry takich jak  Twitter, Facebook, Instagram oraz YouTube.17.08.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły