News - Dziś premiera gry Jumanji: The Video Game

Warszawa, 08.11.2019Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 8 listopada, w sprzedaży dostępna jest przygodowa gra akcji – Jumanji: The Video Game. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata.

Sprawdź zwiastun premierowy gry Jumanji: The Video Game.

 

Tylko ty i trójka twoich towarzyszy możecie odzyskać KLEJNOTY i ocalić Jumanji. Podłącz się więc do sieci, zbierz znajomych do gry na dzielonym ekranie lub ruszaj do akcji w towarzystwie postaci kierowanych przez SI. Czeka na was armia złowrogich wojowników, zabójcze bestie, przemyślne pułapki oraz cała masa opcji kosmetycznych do odblokowania. Dr Bravestone, Ruby, Mysz oraz Prof. Oberon gwarantują zestaw unikalnych umiejętności (i tyle ryzykownych, co zabawnych ograniczeń) potrzebnych do uratowania świata!

  • POWRÓT DO DŻUNGLI – Graj jako postaci z filmu (Dr Bravestone, Ruby, Mysz oraz Prof. Shelley) w trójwymiarowej przygodzie pełnej akcji.
  • POŁĄCZCIE SIŁY – Współpracuj w sieci* lub na dzielonym ekranie w trójką przyjaciół i towarzyszami SI, aby pokonać wrogów, uporać się z pułapkami i ocalić świat.
  • NIEBEZPIECZNE MIEJSCA – Świat Jumanji jest rozległy i równie piękny, co zdradliwy, a niebezpieczeństwo kryje się na każdej górze, w każdym mieście i każdej dżungli.
  • NIEKOŃCZĄCA SIĘ PRZYGODA – Odblokowywanie nowych umiejętności i strategii, nowych strojów oraz broni sprawia, że każda rozgrywka w Jumanji jest jedyna w swoim rodzaju!

 

*tryby wieloosobowe online dostępne tylko na PlayStation®4 i Xbox One.08.11.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły