News - Dziś premiera gry LEGO Marvel Kolekcja

27.03.2020 Warszawa – Cenega, oficjalny partner dystrybucyjny firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś w sklepach internetowych dostępna jest edycja pudełkowa LEGO® Marvel Kolekcja. W tytuł można zagrać na konsoli PlayStation 4.

 

W skład LEGO® Marvel Kolekcja wchodzą trzy, przepełnione akcją gry z serii LEGO® Marvel: LEGO® Marvel Super HeroesLEGO® Marvel Avengers oraz LEGO® Marvel Super Heroes 2, a także wszystkie przepustki sezonowe do każdej z nich – łącznie 21 dodatków! Wszystkie gry zawierają polską wersję językową w formie napisów, a gra LEGO® Marvel Super Heroes 2 posiada również polski dubbing!

 

 

LEGO® Marvel Super Heroes

 

W grze LEGO® Marvel Super Heroes zawarto oryginalną fabułę, w której Nick Fury wzywa Iron Mana, Hulka, Thora, Spider-Mana, Wolverine'a oraz innych bohaterów świata Marvel, by ci ocalili Ziemię przed zemstą Lokiego oraz głodem Galactusa, pożeracza światów. Fani LEGO® i Marvela mogą cieszyć się klasycznymi elementami przygód i humoru, z których słynie seria gier LEGO®, jednocześnie grając ulubionymi postaciami Marvela. Dodatkowo w  LEGO® Marvel Super Heroes, gracze mogą odblokować ponad 100 postaci ze świata Marvel, w tym Spider-Mana, Iron Mana, Wolverine, Kapitana Amerykę, Hulka, Thora, Czarną Wdowę, Hawkeye, Deadpoola, Lokiego i Galactusa! W grze pojawia się też mnóstwo odlotowych zdolności postaci, sekwencje akcji i walki, epickie starcia, rozwiązywanie zagadek i niepowtarzalna fabuła, pełna humoru w stylu LEGO®.

 

 

LEGO® Marvel Avengers

 

Avengers Assemble! Bohaterowie LEGO® Marvel powraca z zupełnie nową, pełną wartkiej akcji, superbohaterską przygodą. Dołącz do zespołu Avengers LEGO® Marvel i wypróbuj grę z postaciami i historiami znanymi z popularnych filmów i nie tylko. Wciel się w najpotężniejszych superbohaterów i pomóż im ocalić świat. Gra przedstawia postacie i elementy fabuły zaczerpnięte prosto z kinowych megahitów: The AvengersAvengers: Czas Ultrona i innych produkcji.

 

 

LEGO® Marvel Super Heroes 2

 

LEGO® Marvel Super Heroes 2 gracze mogą wziąć udział w kosmicznych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni różnych epok i wydartych z czasoprzestrzeni lokacji z uniwersum Marvela. Fani muszą zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w starożytnym Egipcie, na Dzikim Zachodzie, na Sakaar, w Nowym Jorku roku 2099 i w wielu innych słynnych miejscach. W przygodach tych bierze udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów oraz superzłoczyńców z uniwersum Marvela. Unikatowy humor LEGO® sprawia, że gra jest odpowiednia dla użytkowników w każdym wieku.

 

 

Kup LEGO® Marvel Kolekcja m.in. na Euro.com.plMuve.pl3kropki.pl i Grymel.pl.27.03.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły