News - Dziś premiera gry Little Nightmares II

Warszawa, 11.02.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest kontynuacja mrocznej gry zręcznościowo-przygodowej – Little Nightmares II. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej. Posiadacze gry w wersji na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsole PS5 (dotyczy wyłącznie modelu z napędem) oraz Xbox Series X później w 2021 roku.

 

 

Zobacz zwiastun premierowy gry: https://youtu.be/YhjSOGTrAo0

 

 

Little Nightmares II Edycja Premierowa zawiera:

  • Dostęp do sekretnego pokoju Nomów – podążaj śladami Nomów i odkryj specjalne zagadki w grze, aby odblokować nagrodę – kapelusz Nomów.
  • Cyfrowy mini-soundtrack – posłuchaj 5 wyjątkowych utworów z gry Little Nightmares II skomponowanych przez Tobiasa Lilja’ego.

 

Więcej o grze Little Nightmares II

 

Little Nightmares II to trzymająca w napięciu gra przygodowa, w której wcielasz się w Mono – młodego chłopca uwięzionego w świecie, zniekształconym przez niepokojącą transmisję z odległej wieży. Razem z Six, dziewczynką w żółtym płaszczu, Mono wyrusza by odkryć mroczne sekrety Wieży Transmisyjnej i uchronić Six przed straszliwym losem, który ją czeka. Ich podróż nie będzie łatwa – Mono i Six stawią czoła wielu zagrożeniom ze strony przerażających mieszkańców tego świata.

 

Czy jesteś gotów zmierzyć się z zupełnie nowymi koszmarami?

 

WEŹ UDZIAŁ W MROCZNEJ I EMOCJONUJĄCEJ PRZYGODZIE

 

Chmara całkowicie nowych Rezydentów tylko czeka, aby śledzić twoje poczynania i zakłócić ci sen. Przechytrz bezlitosnego Nauczyciela, przetrwaj starcie z żądnym krwi Myśliwym i zwiej wielu innym, przerażającym postaciom podczas wspólnej podróży Mono i Six przez lokacje tego przerażającego świata.

 

 

ODKRYJ NADZWYCZAJNY ŚWIAT, ZNIEKSZTAŁCONY PRZEZ SYGNAŁ WIEŻY TRANSMISYJNEJ

 

Ucieknij ze świata, który gnije od środka. Podczas swojej podróży wyruszysz przez dziwaczne, lesiste tereny po złowrogie szkoły, aż do przerażającej Wieży Transmisyjnej w celu odnalezienia źródła zła, które rozprzestrzenia się na wszystkich ekranach telewizorów na świecie.

 

 

UWOLNIJ SWOJE WEWNĘTRZNE DZIECKO ABY OCALIĆ SIX PRZED MROKIEM

 

Six zanika w tym świecie, a jej jedyną nadzieją na ocalenie jest poprowadzenie Mono do Wieży Transmisyjnej. W tym świecie koszmarów, jesteś jej jedyną nadzieją na ratunek. Czy zbierzesz w sobie odwagę by przegonić dręczycieli i pomożesz Six dotrzeć do Wieży Transmisyjnej?

 

 

Grę Little Nightmares II zamówisz w dobrych sklepach z grami. Więcej informacji na stronie: https://littlenightmares2.cenega.pl/11.02.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły