News - Dziś premiera gry Moja znajoma Świnka Peppa

Warszawa, 22.10.2021 – Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Moja znajoma Świnka Peppa. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem - https://www.youtube.com/watch?v=XT5UxBJDDAE

 

 

Fani znanego na całym świecie serialu mogą dołączyć do Świnki Peppy oraz jej bliskich, aby wziąć udział w interaktywnej zabawie dla każdego. W Moja znajoma Świnka Peppa gracze mogą stworzyć i dostosować do swoich potrzeb własną postać, odkrywać miejsca znane z programu telewizyjnego i brać udział w wielu zabawnych aktywnościach u boku samej Świnki Peppy. Moja znajoma Świnka Peppa to gra dla pojedynczego gracza posiadająca proste sterowanie, dzięki któremu małe świnki i ich rodzice z łatwością mogą przyłączyć się do zabawy z Peppą i wyruszyć na niesamowitą przygodę.

 

 

„Jesteśmy zachwyceni tym, że możemy przybliżyć fanom świat Świnki Peppy w tej zupełnie nowej przygodowej grze wideo.” – powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. „To było bardzo ekscytujące produkować grę wideo we współpracy z Hasbro, w której każdy gracz staje się głównym bohaterem historii, grając razem ze Świnką Peppą. Stworzyliśmy produkcję dla małych dzieci i ich rodziców, pozwalającą cieszyć się z odkrywania wszystkich rzeczy jakie świat Peppy ma do zaoferowania.”

 

 

Świnka Peppa po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów w 2004 roku i od tego czasu stała się najlepszym przyjacielem przedszkolaków. Licencja Świnki Peppy została rozpowszechniona w 180 krajach, wspierając dzieci ze wszystkich kontynentów i kultur w codziennych sytuacjach życiowych. Dzięki swoim przygodom Peppa pomaga przedszkolakom odkryć i poszerzać wiedzę na temat otaczającego ich świata.22.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły