News - Dziś premiera gry My Hero One’s Justice 2

Warszawa, 13.03.2020Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że od dzisiaj, 13 marca, w sprzedaży dostępna jest kontynuacja opartej na mandze gry z gatunku akcji i bijatyk – My Hero One’s Justice 2. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation®4, Xbox One oraz Nintendo Switch w japońskiej (dubbing) i angielskiej (napisy) wersji językowej.

W My Hero One’s Justice 2 walka o sprawiedliwość wciąż trwa, ale tym razem ma większy rozmach, jest szybsza i bardziej zacięta. W tej opartej na popularnej serii anime grze, twoje ulubione postacie powrócą w trójwymiarowej arenie, aby bohaterowie i złoczyńcy stanęli przed ostatecznym testem sprawiedliwości.

Rozegraj historię z anime oraz weź udział w niezapomnianych pojedynkach, przeżywając najważniejsze sceny z animowanego pierwowzoru My Hero Academia. Kontynuuj historię z końca pierwszej części gry i zobacz, co przydarzy się Deku i klasie w Liceum U.A.

 

Postacie z My Hero One’s Justice powracają w nowej odsłonie gry, a dołączą do nich kolejni bohaterowie znani z serialu. Stwórz drużynę marzeń ze swoich ulubionych bohaterów lub złoczyńców, mając do wyboru całkowicie nowe, grywalne postacie. Walcz, aby zapełnić pasek PLUS ULTRA i wykonuj quirki w specjalnych kombosach!

Główne cechy gry My Hero’s One Justice 2:

  • Oparta na popularnej serii anime My Hero Academia. Wciel się w swoje ulubione postacie, takie jak Deku, All Might czy Shigaraki.
  • Rozegraj ważne i pamiętne sceny z animowanego pierwowzoru.
  • Wykonuj wybuchowe quirki swoimi ulubionymi bohaterami.
  • Zbierz drużynę marzeń, wybierając spośród znanych i zupełnie nowych w grze grywalnych postaci.


13.03.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły