News - Dziś premiera gry Nier:Automata Game Of The Yorha Edition

Warszawa, 26.02.2019 – Firma Cenega, oficjalny partner Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma miejsce premiera gry NieR:Automata® Game of the YoRHa Edition na system komputerowej rozrywki PlayStation®4. Ten nagradzany post-apokaliptyczny tytuł z gatunku action-RPG trafił do sprzedaży w angielskiej wersji językowej.

 

Od momentu premiery sprzedaż NieR:Automata do sklepów i w dystrybucji cyfrowej przekroczyła 3,5 miliona sztuk. Tytuł zyskał uznanie krytyków na całym świecie za sprawą fantastycznej wyważonej mieszanki walki w 60 klatkach na sekundę, akcji oraz głębokiej, urzekającej fabuły od reżysera YOKO TARO. Opracowana we współpracy z PlatinumGames Inc., NieR:Automata dostarcza wspaniałej historii w cudownie zaprojektowanym, otwartym świecie, w którym gracze walczą jako androidy 2B, 9S i A2 w walce o odzyskanie globu dla swoich ludzkich twórców.

 

NieR:Automata w edycji Game of the YoRHa zawiera:

 

  • Podstawową wersję gry na PlayStation®4
  • Dodatek DLC 3C3C1D119440927
  • Dodatkową cyfrową zawartość w postaci 4 projektów podów (Grimoire Weiss Pod Skin, Retro Grey Pod Skin, Retro Red Pod Skin i Cardboard Pod Skin)
  • Cyfrowy dodatek Mechaniczna Maska
  • Dynamiczny motyw dla systemu PlayStation®4
  • 15 awatarów PSN
  • Skórki dla podów Play System Pod Skin oraz amazarashi Head Pod Skin

 

NieR:Automata przedstawia wizję świata, w której obcy najeźdźcy zaatakowali bez ostrzeżenia, uwalniając swoją tajną broń: maszyny. W obliczu zagrożenia ludzie uciekają znajdując schronienie na Księżycu. Uchodźcy rozwijają armię żołnierzy androidów, aby walczyć z mechaniczną hordą, ale udaje im się tylko spowolnić jej rozwój. Aby przełamać impas do walki wysyłana jest nowa generacja piechoty androidalnej: oddział YoRHa.

 

Powiązane strony:

Facebook: http://www.facebook.com/NieRGame

Twitter: @NieRGame

Official Page: http://nierautomata.com

 

 

O PlatinumGames Inc.

PlatinumGames Inc. jest niezależnym deweloperem z siedzibą w Osace w Japonii, zajmującym się tworzeniem wysokiej jakości nowej generacji gier na różne platformy sprzętowe. Wzbogacona wieloma utalentowanymi twórcami z branży gier, PlatinumGames stara się przełamać trend branży napędzanej sequelami tworząc innowacyjne, oryginalne IP, które wykraczają poza oczekiwania odbiorców. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.platinumgames.com.

 

O Square Enix Ltd.

Square Enix Ltd. rozwija, publikuje, dystrybuuje i licencjonuje treści rozrywkowe pod marką SQUARE ENIX®, EIDOS® i TAITO® w Europie i na innych terytoriach PAL w ramach grupy firm Square Enix. Square Enix Ltd. posiada również globalną sieć wiodących studiów developerskich, takich jak Crystal Dynamics® i Eidos Montréal®. Grupa firm Square Enix szczyci się cennym portfolio własności intelektualnej, w tym: FINAL FANTASY®, który sprzedał się w nakładzie przekraczjącym ponad 142 miliony sztuk na całym świecie; DRAGON QUEST®, z ponad 76 milionami sztuk na całym świecie; TOMB RAIDER®, 67 milionów sztuk na całym świecie; oraz legendarny SPACE INVADERS®. Square Enix Ltd. jest londyńską spółką zależną Square Enix Holdings Co.

 

Więcej informacji o Square Enix Ltd. można znaleźć na https://square-enix-games.com.26.02.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły