News - Dziś premiera gry Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match

Warszawa, 08.12.2020Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś, 8 grudnia, w sprzedaży dostępna jest gra Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, PlayStation 5,  Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

 

Dwie legendy łączą siły w ostatecznym wyzwaniu logicznym!

 

Uwielbiana w Japonii seria gier logicznych Puyo Puyo i znana na cały świat marka Tetris® ponownie łączą siły, dostarczając jeszcze więcej zbijania puyo i usuwania tetrimino w Puyo Puyo Tetris 2. Rozgrywka jest łatwa: połącz 4 lub więcej puyo tego samego koloru lub ułóż linię z klocków, aby usunąć je z planszy i wrzucić śmieci do gry przeciwnika. Uważaj jednak na to, co rywal szykuje dla ciebie!

 

 

Zagraj w tradycyjne Puyo Puyo lub Tetrisa... albo połącz obie gry i wynieś zabawę na wyższy poziom. Offline czy online, czeka na ciebie mnóstwo trybów, które pozwalają ci grać jak zechcesz – od przygody dla jednego gracza po rywalizację na kanapie, rankingowe starcia online i nie tylko.

 

  • Zupełnie nowy tryb Skill Battle wprowadza umiejętności zależne od postaci, które szybko mogą zmienić bieg starcia. Do tego karty przedmiotów, które mogą wzmocnić twoją drużynę.
  • Kolorowe postacie i zupełnie nowa przygoda fabularna uatrakcyjniają już i tak wciągającą rozgrywkę logiczną
  • Ulepszony tryb online oferuje rywalizację w konkretnych ligach oraz tryb rozgrywki dowolnej dla maksymalnie czterech graczy

 

 

Grę Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match Special Edition zamówisz w sklepach internetowych, m.in.:

 08.12.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły