News - Dziś premiera gry Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Warszawa, 05.11.2019Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś, 5 listopada, w sprzedaży pojawiła się przygodowa gra akcji Shadow of the Tomb Raider w wydaniu Definitive Edition. Tytuł jest dostępny na konsole Xbox One oraz PlayStation®4 w polskiej (dubbing) wersji językowej, w której głosu Larze Croft użycza Karolina Gorczyca, a także oryginalnej - angielskiej wersji do wyboru.

Sprawdź zwiastun, prezentujący zawartość gry à  https://youtu.be/NRuA-8-DOYM
Gra Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition dostępna jest w wybranych sklepach internetowych.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition zawiera wszystkie wydane do tej pory rozszerzenia oraz dodatki. Rozegraj ostatni rozdział historii, która ukształtowała postać Lary Croft. Przepustka sezonowa, zawarta w wydaniu Edycji Ostatecznej, zapewnia dostęp do wielu dodatkowych grobowców, misji, modeli broni czy strojów bohaterki; bonusów Edycji Croftów, oraz całkowicie nowy strój „Croft Fitness” zawarty w Edycji Ostatecznej. Edycja zawiera również kilka usprawnień rozgrywki.

Co jeśli gracz posiada już Przepustkę Sezonową?

Każdy gracz, który posiada grę Shadow of the Tomb Raider oraz Przepustkę Sezonową do gry, będzie mógł pobrać za darmo aktualizację gry do wersji Edycji Ostatecznej za darmo 5 listopada. Aktualizację należy pobrać, w zależności od platformy na którą zakupiona była gra, poprzez PlayStation Network lub Xbox Live.

Co jeśli gracz posiada już podstawową grę Shadow of the Tomb Raider?

Po 5 listopada, gracze będą mogli zaktualizować swoją grę do wersji Edycji Ostatecznej poprzez zakupienie Dodatkowej Zawartości Edycji Ostatecznej, która zastąpi dotychczasową Przepustkę Sezonową.

Więcej o grze Shadow of the Tomb Raider:

Przeżyj z Larą Croft chwile, które ukształtowały jej postać. W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed apokalipsą Majów, Lara wypełni swoje przeznaczenie. Zostań odkrywcą grobowców.

Cechy gry Shadow of the Tomb Raider:

  • Przetrwaj w najniebezpieczniejszym miejscu na ziemi. Okiełznaj bezlitosną dżunglę, aby przetrwać. Zbadaj podwodne światy pełne szczelin i głębokich systemów tunelowych.
  • Stań się jednością z otoczeniem. Nie posiadająca broni i przewagi liczebnej, Lara jest zmuszona wykorzystać dżunglę na swoją korzyść. Atakuj z zaskoczenia i znikaj jak jaguar, używaj błota jako kamuflażu i wywołuj strach u wrogów, siejąc chaos i zamęt.
  • Odwiedź mroczne i dzikie grobowce. Teraz nawet bardziej przerażające i mrożące krew w żyłach niż kiedykolwiek. Aby się do nich dostać trzeba wykorzystać spryt i zręczność, a w środku na każdym kroku czyhają niebezpieczeństwa i śmiertelne zagadki.
  • Poznaj wiecznie żywą historię. Zawędruj do ukrytego miasta i zwiedź najobszerniejsze do tej pory lokacje w serii Tomb Raider.

Gra w pełnej polskiej wersji językowej. Opakowanie gry w angielskiej wersji językowej.05.11.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły