News - Dziś premiera gry Spintires: Czarnobyl

Warszawa, 21.01.2020 – Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że gra Spintires: Czarnobyl jest od dziś dostępna w sklepach. Tytuł został wydany w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery osobiste.

 Spintires: Czarnobyl zawiera:

  • Podstawową wersję gry
  • Dodatek Czarnobyl
  • Dodatek Aftermath
  • Dodatek Canyons

 

Grę w bardzo dobrej cenie kupisz na m.in. Muve.plSklep.Gry-Online.pl i 3kropki.pl.

Więcej o Spintires:

Weź na siebie odpowiedzialność za kierowanie dużymi pojazdami terenowymi i przemierzaj różnorodne obszary, nawigując jedynie za pomocą mapy i kompasu. Eksploruj poziomy i odblokowuj części mapy, odkrywając jednocześnie nowe pojazdy, stacje benzynowe, warsztaty oraz tartaki.

Zbieraj drewno za pomocą chwytaków montowanych na pojazdach i staraj się dostarczyć je w miejsce docelowe. Uważaj, by nie zniszczyć pojazdu ani nie zużyć całego paliwa przed ukończeniem zadania. Wykorzystuj ukształtowanie terenu, by ułatwić sobie przejazd. Być może konieczne będzie użycie wyciągarki, żeby uwolnić się z błota!

Teren deformujący się w czasie rzeczywistym będzie sprawdzianem sił nawet dla doświadczonego kierowcy terenowego. Podejmiesz to wyzwanie?

Więcej o dodatku Czarnobyl:

Zapnij pasy i wciel się w postać kierowcy terenowej ciężarówki, korzystającego z zupełnie nowych pojazdów opartych o klasyki: B-157 i B-505. Wyposażony w licznik Geigera, unikaj silnie napromieniowanych obszarów i realizuj zlecenia, uważając na uszkodzenia pojazdu. Odkryj niesamowite i niezwykle szczegółowe odwzorowaną mapę m.in. Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, Prypeci i Czerwonego Lasu. Odwiedź również poligon inspirowany Czarnobylem z ośrodkiem testowania pojazdów!

Więcej o dodatku Aftermath:

Małe miasteczko wraca do życia po burzy, która spowodowała ogromne zniszczenia i powódź. Aby pomóc w odbudowie wioski, dołącz do akcji pozyskiwania drewna. Wskocz za kierownicę nowych pojazdów: B-133 i B-133GYa i pomóż mieszkańcom w naprawieniu szkód spowodowanych katastrofalnym wydarzeniem.

Więcej o dodatku Canyons:

Nowa mapa w dodatku Canyons oferuje ogromny górzysty teren z wąskimi zakrętami i skalistymi klifami. By je przemierzyć, użyj monstrualnego sześciokołowca z podwójnym silnikiem – ratowniczej ciężarówki E-167!24.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły