News - Dziś premiera gry The Dark Pictures Anthology: House of Ashes

Warszawa, 22.10.2021Cenega, oficjalny partner firmy BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra The Dark Pictures Anthology: House of Ashes. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One.

 

 

W premierowym zwiastunie House of Ashes znany z poprzednich odsłon serii Kurator podzieli się kilkoma nowymi scenami z gry, które pełne są horroru, mroku i śmierci.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=5gRQFC_aB_E

 

 

Irak rok 2003, w górach Zagros Siły Specjalne poszukują broni masowego rażenia. W wyniku walk, które doprowadziły do wstrząsów ziemi obie strony konfliktu wpadały do ruin zakopanej sumeryjskiej świątyni. Bohaterowie gry zostają uwięzieni w przerażającym podziemnym świecie nieświadomi, że przebudzili starożytne zło polujące na nowe ofiary. Śledź losy pięciu postaci, które muszą przetrwać walkę z potworami ze świata pod ziemią. W House of Ashes gracze stawią czoła przerażającym odkryciom i będą musieli podjąć wiele trudnych decyzji, od których zależeć będzie życie głównych bohaterów gry.22.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły