News - Dziś premiera gry WWE 2K20

Warszawa, 22.10.2019Cenega, oficjalny partner 2K w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, z przyjemnością informuje, że od dziś, 22 października, w sprzedaży dostępna jest gra sportowa – WWE 2K20. Tytuł ukazał się w angielskiej wersji językowej na platformy PlayStation®4 oraz Xbox One w czterech wydaniach: standardowym, Steelbook Edition, Deluxe Edition oraz wyjątkowym wydaniu Collector’s Edition.

 

Grę WWE 2K20 w wydaniu standardowym dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz internetowych z grami.

 

WWE 2K20 Steelbook Edition¸ w której skład wchodzą gra WWE 2K20 w wydaniu standardowym i wyjątkowy, elegancki steelbook, dostępna jest w sklepach sieci MediaMarkt.

 

WWE 2K20 jest bezpośrednią odpowiedzią na prośby graczy i zawiera kilka nowości w serii, obok już znanych, tradycyjnych trybów gry. Tryb 2K Showcase: The Women’s Evolution, przedstawiający prawdziwe historie oraz zorientowany na wykonywanie zadań, opowiada o czterech silnych zawodniczkach WWE: zdobywczyni pasa rozgrywek RAW – Becky Lynch, zdobywczyni pasa rozgrywek SmackDown – Bayley, Charlotte Flair oraz Shashy Banks. Sterowanie w grze zostało usprawnione, aby nowi gracze mogli od pierwszych chwil czerpać przyjemność z rozgrywki, podczas gdy na doświadczonych już graczy czekają nowe i ciekawe wyzwania.

 

Co więcej, w WWE 2K20 gracze mogą ukończyć tryb MyCAREER oraz mecze Mixed Tag zarówno męskimi, jak i damskimi postaciami. Dodatkowo, tryb WWE Towers powróciło z licznymi ekscytującymi i nowymi wyzwaniami, jak przykładowo tryb Tower, skoncentrowany na karierze Romana Reignsa.

 

WWE 2K20 oferuje również nowy model usług – WWE 2K20 Originals – dostarczający graczom bogactwo dodatkowej zawartości. Każdy z WWE 2K20 Originals dostarczy graczom nowe, grywalne środowisko wraz z jego unikalnym motywem. WWE 2K20 Originals to zawartość do pobrania, która może wymagać dodatkowego zakupu.22.10.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły