News - Dziś premiera gry WWE 2K24

Warszawa, 08.03.2024 – Cenega, oficjalny partner firmy 2K, z przyjemnością informuje, że gra WWE 2K24 jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Xbox One/Series X w edycji Standardowej i Deluxe.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://youtu.be/W8SiQKottLo?si=sMw9liYoVhiID-NB

 

 

W ZAWARTOŚĆ EDYCJI DELUXE WCHODZĄ:

·         WWE 2K24 na PS4™ i PS5™

·         Przepustka sezonowa

·         Nightmare Family Pack

·         Deluxe Edition Bonus Pack

·         3-dniowy wczesny dostęp

·         WWE 2K23 Standard Edition

 

 

CZTERDZIEŚCI LAT WRESTLEMANII

WrestleMania to największe wydarzenie rozrywkowo-sportowe, podczas którego supergwiazdy stają się legendami WWE. Poznaj porywającą opowieść o najwspanialszych chwilach WrestleManii w trybie 2K Showcase of the Immortals, w którym możesz przypomnieć sobie niezapomniane i przełomowe mecze.

 

 

KULTOWA EKIPA

Gra WWE 2K24 może pochwalić się gwiazdorską obsadą. Znajdziesz tu legendy WWE, takie jak „Stone Cold” Steve Austin, Undertaker i Andre the Giant, jak również obecne supergwiazdy WWE, takie jak „The American Nightmare” Cody Rhodes, John Cena, Rhea Ripley i Roman Reigns, których spektakularne wejścia i ruchy podkreśla ultrarealistyczna grafika.

 

 

NOWE RODZAJE MECZÓW

W WWE 2K24 pojawiło się wiele nowych rodzajów meczów, takich jak: Guest Referee, Casket, Gauntlet i Ambulance. Ponadto w meczach Backstage Brawl może teraz brać udział wiele supergwiazd.

 

 

SPRAWDŹ SIĘ W TRYBIE MyRISE

Odkryj w sobie talent i zostań mistrzem w trybie MyRISE, oferującym dwie ścieżki kariery i oryginalne wątki fabularne opisujące Twoją drogę do sławy w męskiej i żeńskiej dywizji WWE.

 

 

ZBUDUJ SWOJĄ FRAKCJĘ

Zbierz ulubione gwiazdy i legendy WWE w trybie MyFACTION. Zdobywaj karty, buduj dominującą frakcję oraz rywalizuj w trybie wieloosobowym online i w nowej szybkiej grze rankingowej. Będziesz też zdobywać atrakcyjne nagrody za awans i za ostateczną rangę w nowym rankingu sezonowym!

 

 

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD UNIWERSUM WWE

Bierz udział w konfliktach, organizuj cotygodniowe pokazy, nie tylko w trybie „piaskownicy” Universe WWE 2K24, który oferuje rozszerzone możliwości rywalizacji, nowe przerywniki filmowe i mecze o podwójne tytuły!

 

 

DZIEL I RZĄDŹ W TRYBIE MyGM

Zarządzaj największymi brandami i supergwiazdami, rywalizując z innymi menedżerami o najwyższe miejsca w trybie MyGM. Poznaj nowe rodzaje meczów, brandy i nowych menedżerów. Wymieniaj supergwiazdy między brandami, decyduj o kontraktach i dbaj o dramaturgię.08.03.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły