News - Dziś premiera PAC-MAN WORLD Re-PAC

Dziś premiera PAC-MAN WORLD Re-PAC. Gra ukazała się na platformach Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.

 

  • Unowocześniona klasyka - Ta platformówka 3D wykorzystująca możliwości sprzętu obecnej generacji oferuje płynniejszą, intuicyjną rozgrywkę, zaktualizowaną oprawę wizualną, w tym nowy wygląd PAC-MANA i Duszków, ulepszony interfejs użytkownika, dopracowane szczegóły otoczenia oraz szerszy widok akcji.
  • Wiele trybów - Przeżyj przygodę w głównej kampanii w TRYBIE QUEST, zagraj w kolekcję trójwymiarowych labiryntów z klasyczną rozgrywką w TRYBIE MAZE i ciesz się grą PAC-MAN, oryginalnym klasykiem, od którego wszystko się zaczęło, w TRYBIE ORYGINALNYM!

  • Światy pełne przygód - unikaj duszków i innych złoczyńców, rozwiązuj zagadki środowiskowe i zbieraj przedmioty w sześciu obszarach Wyspy Duszków: Obszarze Piratów, Obszarze Ruin, Obszarze Kosmosu, Obszarze Domu Zabaw, Obszarze Fabryki i Obszarze Posiadłości - każdy z nich zawiera wiele poziomów i unikalne wyzwanie w postaci walki z bossem!

  • On ma te ruchy - To więcej niż bieganie i zjadanie - PAC-MAN będzie odbijał się tyłkiem, obracał, skakał w powietrzu i nie tylko, przemierzając sześć obszarów, zbierając przy tym PAC-DOTY, owoce i bonusy! Stań się niepokonany i chodź pod wodą dzięki Metalowemu PAC-MAN power-upowi i stań się MEGA PAC-MANem, aby rozwalać duszki!

  • Ratuj PAC-FAM i przyjaciół - Znajdź klucze ukryte w każdym świecie, aby uratować PAC-MOM, PAC-BOY'a, PAC-SIS, Profesora PAC, PAC-BUDDY'ego i Pooka. Z każdym ocaleniem PAC-MAN zyskuje przewagę w ostatecznej walce z przerażającym TOC-MANEM!


26.08.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły