News - Dziś premiera pudełkowej edycji gry Realpolitiks

05.05.2017, Warszawa - Cenega, oficjalny partner 1C Company w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś w sprzedaży ukazało się pudełkowe wydanie gry strategicznej czasu rzeczywistego - Realpolitiks. W skład wydania wchodzą:

· Pełna wersja gry na płycie

· Dodatkowo: specjalne polskie scenariusze i wydarzenia z Grupą Wyszehradzką, Międzymorzem i San Escobar!

· CD audio z muzyką z gry

· Duży, dwustronny plakat

· 3 rysunkowe pocztówki.

 

Tytuł w edycji pudełkowej ukazał się w polskiej i angielskiej wersji językowej na komputery PC z systemami: Windows, Linux i komputery Mac. Za lokalizację polską i angielską odpowiadają twórcy gry - polskie studio Jujubee.


Realpolitiks to przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego nowożytnego państwa. Zmierz się z problemami współczesnego świata, poznaj widoczne i niewidoczne granice geopolityczne, skorzystaj z mocy swojego kraju i jego siły gospodarczej, aby wziąć udział w konfliktach militarnych i rozmowach międzynarodowych. Wybierz własny sposób na przeciwstawianie się interesom innych krajów, radź sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami, globalnymi zagrożeniami i różnymi kryzysami. Stań w obliczu dezintegracji Unii Europejskiej, walki z globalnym terroryzmem, skutków trzeciej wojny światowej i wielu innych scenariuszy - fikcyjnych i realistycznych.


Realpolitiks bazuje na trzech głównych systemach politycznych (demokracja, autorytaryzm, totalitaryzm) i pozwala ci rozszerzać wpływy swojego kraju na różne sposoby, aby wygrać wyścig o globalną dominację. Użyj umiejętności dyplomatycznych, przewagi gospodarczej albo potęgi militarnej i dokonaj różnych wyborów moralnych i etycznych, aby twój kraj stał się supermocarstwem, a obywatelom żyło się dostatnie.

 

Rozwijaj swój kraj, aby ten osiągnął przewagę gospodarczą, technologiczną i wojskową w rankingach globalnych. Wybór należy do ciebie - możesz zostać cenionym członkiem ONZ albo nuklearnym tyranem, zastraszającym wszystkich wokół ciebie. Rozszerzaj swoje terytorium dzięki otwartej rozgrywce Realpolitiks, a nawet twórz zamorskie kolonie. Jeśli to ci nie wystarczy, może postanowisz przenieść naszą cywilizację w kosmos?

 

Cechy gry:

 

§ Prowadź dowolne państwo w świecie globalnej dominacji w różnych scenariuszach gry. 

§ Ukształtuj system polityczny swojego kraju i zdecyduj o relacjach z innymi narodami.

§ Kształtuj politykę wewnętrzną i zagraniczną oraz mierz się z zagrożeniami ze strony kataklizmów naturalnych, terroryzmu, kryzysów finansowych i nie tylko.

§ Wykorzystaj znane instrumenty polityczne w relacjach międzynarodowych, m.in. poprzez wywiad wpływaj na sprawy wewnętrzne innych krajów.

§ W relacjach z innymi państwami kieruj się moralnością i etyką... lub nie.

§ Rozległe drzewo decyzyjne oraz zróżnicowane mini-scenariusze i wydarzenia losowe gwarantują, że do gry będziesz wracać wielokrotnie.

 

Zamów m.in. na: muve.pl lub sklep.gry-online.pl.05.05.2017
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły