News - Dziś premiera Soul Hackers 2

Dziś premiera Soul Hackers 2, gra ukazała się PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze interesującymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą!

 

 

Wśród świateł neonów i postępu technologicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów”.

 

 

Istniejący w tajemniczym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą sztuczną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Tworzy więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue.

 

 

Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy.

 

 

Cechy:

  • Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.
  • Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.
  • Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, by stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz wykorzystać ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.
  • Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.


26.08.2022
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły