News - Dziś premiera Star Ocean: The Second Story R

DWA ŚWIATY, JEDNO DECYDUJĄCE SPOTKANIE

 

 

Oficer Federacji trafia na tajemniczą planetę. Podczas poszukiwania drogi do domu spotyka pewną dziewczynę, która wciąga go w misję ocalenia jej ludu. Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z starożytną przepowiednią…

Wybierz swoją ścieżkę i bądź świadkiem rodzącego się przeznaczenia.

 

 

Cechy:

 

Fantasy i science fiction zderzają się w unikalnym stylu wizualnym:
Od niebezpiecznych lochów po tętniące życiem miasta. Świat STAR OCEAN THE SECOND STORY R jest przedstawiony w oszałamiającym stylu 2.5D, który łączy piękną grafikę 3D z nostalgicznymi pikselowymi postaciami 2D.

 

 

Przeżyj historię dwojga protagonistów:

  • Rozpocznij swoją podróż z Claude'em lub Reną. Każda z postaci oferuje inne perspektywy oraz innych sojuszników do zwerbowania.
  • Poznaj członków drużyny dzięki unikalnemu systemowi akcji, rozwijaj relacje i odkryj różne zakończenia.
  • Nowe ilustracje postaci zostały stworzone przez wieloletniego artystę serii, Yukihiro Kajimoto.

 

Trzymające w napięciu, efektowne starcia!

  • Ciesz się szybką walką i korzystaj z nowych mechanik, aby sprawnie rozprawić się z wrogami.
  • Wykorzystuj przełamanie, żeby nieprzerwanie zadawać obrażenia. Umiejętnie połącz to z wydawaniem rozkazów swoim sojusznikom i nie daj szans swoim przeciwnikom.

 

 

Połącz potężny sprzęt z mnóstwem umiejętności:
Rozwijaj swoje postacie na różne sposoby, dzięki szerokiej gamie umiejętności. Osiągaj kolejne poziomy specjalizacji i opanuj ulepszony system tworzenia przedmiotów, dzięki któremu będziesz w stanie tworzyć najlepszy sprzęt.

 

 

Japoński i angielski dubbing:
Wszystkie najważniejsze sceny są teraz w pełni udźwiękowione, a do prac nad wersją japońską zaproszono obsadę z oryginalnej wersji gry.  Dodatkowo, dialogi z gry STAR OCEAN SECOND EVOLUTION (2008) są również zawarte.

 

 

Kultowa ścieżka dźwiękowa w nowej aranżacji autorstwa Motoi Sakuraby:

Wszystkie utwory zostały ponownie skomponowane, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa wynosi przedstawione w grze wydarzenia na jeszcze wyższy poziom.

 

 

Trzy poziomy trudności do wyboru:

Earth pozwala na relaksującą podróż. Galaxy na satysfakcjonujące wyzwanie. Jest jeszcze Universe… dla tych, którzy mają dość odwagi, by w pełni sprawdzić swoje umiejętności.02.11.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły