News - Fallout 4 w planie wydawniczym firmy Cenega

ZeniMax® Europe Limited oraz Cenega S.A. z przyjemnością informują, że Fallout® 4 będzie dostępny w naszym kraju równocześnie ze światową premierą, tj. 10 listopada 2015. Gra zostanie wydana na komputery PC oraz na konsole Xbox One i PlayStation®4 w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Premierowe wydanie gry na PC w Polsce poza grą zawierać będzie:


·       płytę audio CD z muzyką z gry

·       plakat profitowy Vault-Tec®

·       zestaw oryginalnych pocztówek

 

Informujemy także, że w wybranych sklepach online dostępna do zamówień jest limitowana Edycja Kolekcjonerska (Pip-Boy® Edition). Produkt zostanie wydany w angielskiej poligrafii z grą w języku polskim (napisy) i angielskim do wyboru. W skład Edycji Kolekcjonerskiej wchodzą:


·       Replika Pip-Boya®, stojak i futerał. Replika do noszenia na ręce wiernie odwzorowuje model z gry, łącznie z ruchomymi pokrętłami oraz działającym oświetleniem i może pomieścić różnej wielkości model smartfona dzięki regulowanemu wypełnieniu. Pip-Boy jest doskonałym uzupełnieniem mobilnej aplikacji, dzięki której gracze będą mogli zarządzać swoim ekwipunkiem, profitami, holotaśmami itd. Do repliki dołączony jest stojak RobCo Industries oraz kolekcjonerski futerał.

·       Drukowany kieszonkowy przewodnik do Pip-Boya®. Zawiera odręczne ilustracje, autoryzowane przez Vault-Tec® porady oraz instrukcję użytkowania twojego nowego Pip-Boya.

·       Drukowany plakat profitowy Vault-Tec®. Bądź na bieżąco ze swoimi perkami, dzięki temu kolorowemu plakatowi retro.

·       Unikatowe metalowe pudełko. Ekskluzywne dla wydania Fallout 4 Pip-Boy.


Opis gry


  Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy takich gier jak Fallout 3 czy The Elder Scrolls V: Skyrim, zapraszają do świata Fallout 4 - najambitniejszej z ich dotychczasowych produkcji wkraczającej w nową generację rozgrywek w otwartym świecie.

 

Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie. Tylko ty możesz odbudować to pustkowie i zadecydować o jego losie. Witaj w domu.

Kluczowe aspekty rozgrywki:


Wolność i niezależność!

Rób, co tylko zechcesz, w olbrzymim, otwartym świecie wypełnionym setkami miejsc, postaci i zadań. Dołącz do jednej z kilku walczących o wpływy frakcji lub zabaw się w samotnego strzelca - wybór należy wyłącznie do ciebie.

Ależ z Ciebie S.P.E.C.J.A.Ł.!

Stań się, kim tylko zechcesz, dzięki systemowi kreacji postaci S.P.E.C.J.A.Ł.! Setki profitów pozwolą ci stworzyć każdego - od zakutego w pancerz wspomagany wojaka po wygadanego spryciarza - i poprowadzić rozgrywkę w wybrany przez siebie sposób.

Piksele klasy luks!

Technologia grafiki oraz oświetlenia nowej generacji ożywią świat Fallouta w stopniu dotąd niespotykanym. Wszystko, od spopielonych lasów Wspólnoty po ruiny Bostonu, wprost kipieć będzie od dynamiki i szczegółów.

V.A.T.S. im w oko!

Ekscytująca pierwszo- lub trzecioosobowa walka będzie mogła zostać spowolniona dzięki nowemu, dynamicznemu systemowi wspomagania celowania Vault-Tec, czyli V.A.T.S., który pozwoli na planowanie ataków i podziwianie rzezi w iście kinowym stylu.

Zbieraj i buduj!

Zbieraj, ulepszaj i twórz tysiące przedmiotów za pomocą najbardziej rozbudowanego systemu rzemiosła w historii gier. Broń, pancerze, chemikalia oraz żywność to tylko wierzchołek góry lodowej - możesz nawet budować i zarządzać całymi osadami!

Obejrzyj zwiastun gry: https://www.youtube.com/watch?v=V_FrJU_JC4s

Grę można zamówić przed premierą zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej m.in. na muve.pl i sklep.gry-online.pl.06.10.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły