News - Final Fantasy VII Remake w planie wydawniczym firmy Cenega

Warszawa, 29.01.2020 — Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji, z przyjemnością informuje, że nowa, odświeżona wersja kultowej gry jRPG – Final Fantasy VII Remake – trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł pojawi się 10 kwietnia 2020 na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, odwiedź stronę: www.ffvii-remake.com.

Final Fantasy VII Remake będzie dostępne w dwóch wydaniach: standardowym oraz Deluxe Edition.

W skład wyjątkowego wydania Final Fantasy VII Deluxe Edition wchodzą:

  • Gra Final Fantasy VII Remake na dwóch płytach, w pudełku z dwustronną okładką
  • Elegancki steelbook z wizerunkiem Sephirotha
  • Wyjątkowy artbook w twardej oprawie z zapierającymi dech grafikami koncepcyjnymi
  • Ścieżka dźwiękowa z gry
  • Cyfrowy bonus w grze - DLC Summon Materia Cactuar, pozwalający graczom na przywołanie Cactuara podczas rozgrywki

 

Zamawiając grę Final Fanatsy VII Remake przed premierą, gracz otrzyma cyfrowy dodatek w grze – Chocobo Chick Summon.

Więcej o grze Final Fantasy VII Remake:

Final Fantasy VII Remake to odświeżona wersja jednej z najbardziej wizjonerskich gier wszech czasów, które zredefiniowały gatunek RPG. Tytuł pozwoli graczom zanurzyć się w tym bogatym świecie Final Fantasy jak nigdy dotychczas. Będzie to pierwsza gra w projekcie, a fabuła rozgrywać się będzie w mieście Midgar. Gra będzie stanowić całkowicie niezależne i kompletne doświadczenie, zapewniające świetny początek wszystkim graczom, którzy rozpoczynają przygodę z serią. Wraz z charakterystycznymi i zapadającymi w pamięć postaciami oraz potężną historią, Final Fantasy VII Remake zaoferuje hybrydowy system walki, łączący akcję w czasie rzeczywistym ze strategiczną walką.

W Final Fantasy VII Remake, świat jest pod kontrolą potężnej korporacji, Shinra Electric Power Company, eksploatującej życiową energię planety, zwaną energią mako. W ogromnym mieście Midgar, organizacja Avalanche, przeciwdziałająca korporacji Shinra, kontynuuje swój opór. Cloud Strife, były żołnierz elitarnej jednostki SOLDIER Shinry, został najemnikiem i teraz pomaga grupie oporu, nieświadomy konsekwencji, jakie niesie za sobą ta decyzja.

Grę Final Fantasy VII Remake w wydaniu standardowym i Deluxe Edition znajdziesz w dobrych sklepach internetowych, m.in.:29.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły