News - FINAL FANTASY X | X2 HD Remaster na Nintendo Switch w planie wydawniczym

Warszawa, 15.02.2019Cenega, oficjalny partner Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiło zremasterowane wydanie dwóch części kultowej serii gier jRPG - FINAL FANTASY X | X2 HD Remaster. Wydanie pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia na konsolę Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

FINAL FANTASY X | X2 HD Remaster to wydanie składające się z dwóch tytułów – dziesiątej części ikonicznej serii jRPG – Final Fantasy – oraz jej kontynuacji. Obydwie gry zostały zremasterowane graficznie do jakości HD.

FINAL FANTAXY X opowiada historię Tidusa – wschodzącej gwiazdy gry sportowej Blitzball, który dołącza do młodej i przepięknej kapłanki Yuny. Razem wyruszają na przygodę, aby ocalić świat przed Sinem – nadnaturalną istotą, stanowiącą zagrożenie dla świata Spiry. W FINAL FANTASY X-2 gracz powraca do świata Spiry, by towarzyszyć kapłance Yunie w podróży wraz z jej kompanami – Rikku i Paine, aby odkryć tajemnice ukryte w sferach; nie są oni jednak świadomi, że odpowiedzi, których poszukują mogą zmienić wszystko.15.02.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły