News - Football Manager 2020 - dziś premiera

Warszawa, 19.11.2019 – Informujemy, że gra Football Manager 2020 (na PC i Mac) dostępna jest już w sprzedaży w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Premierowe wydanie pudełkowej wersji gry w Polsce posiada na froncie zdjęcie trofeum Mistrza Polski. Krajowe trofeum pojawia się na okładce tej kultowej serii po raz pierwszy i jest specjalnym ukłonem firmy SEGA i studia Sports Interactive do polskich graczy. Przypominamy, że tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze.

 

Dodatkowo, tylko w premierowym wydaniu gry znajduje się voucher na 30 dni dostępu do kanałów sportowych CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 na player.pl w ramach oferty player+, na których można oglądać wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy. Kod należy aktywować do 31.01.2020.

 

Rosnące apetyty managerów drużyn zaspokoi Oficjalny Partner UEFA Euro 2020 – serwis Pyszne.pl. Do każdego opakowania premierowego został dołączony kod rabatowy ze zniżką w wysokości 15 zł.

Pełna wersja FM20 zawiera wiele ulepszeń w stosunku do przedpremierowej wersji Beta, w tym zaktualizowany silnik meczowy, zaktualizowane informacje o zawodnikach i klubach, a także wiele optymalizacji i poprawek dzięki informacjom zwrotnym z fazy testów Beta. Ponadto pojawił się też dostęp do Steam Workshop oraz edytorów zarówno przed grą, jak i w grze. Fani, którzy już rozpoczęli swoją karierę menadżerską w przedpremierowej becie, mogą przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry.

Dzięki nowym funkcjom koncentrującym się na rozwoju zawodników (poprzez Ścieżka czasu gry i Centrum szkolenia) oraz unikalnej tożsamości każdego klubu (poprzez Strategię klubu), FM20 zapowiada się na najbardziej wciągające doświadczenie w historii tej długoletniej serii.

Gra została dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków, co odzwierciedla nota Metacritic wynosząca 86 punktów. Ta pozytywna opinia została odzwierciedlona w opinii użytkowników na temat przedpremierowej wersji beta FM20, która została jak do tej pory najlepiej przyjęta. Wiele osób ze społeczności FM chwaliło nowe funkcje gry, zarówno duże jak i małe, a recenzje Steam utrzymują się jako „Bardzo pozytywne”.

Grę można zamawiać m.in. na grymel.pl, konsoleigry.pl, x-kom.pl, 3kropki.pl, empik.com, euro.com.pl, muve.pl oraz mediamarkt.pl.19.11.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły