News - Frostpunk: Edycja Gry Roku - od dziś w sklepach

Warszawa, 22.11.2019 – Cenega, oficjalny partner 11 bit studios w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że dziś do sprzedaży trafiło wzbogacone o dodatki wydanie gry Frostpunk w specjalnej wersji Edycja Gry Roku. Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (napisy).

 

Edycja Gry Roku zawiera:

 • Podstawową wersję gry Frostpunk (na płycie DVD)
 • Season Pass zawierający 3 dodatki:
  • Szczeliny (już dostępne)
  • Ostatnia Jesień (do pobrania w grudniu 2019 r.)
  • Projekt „TVADGYCGJR” (do pobrania w 2020 r.)
 • New London – The Art of Frostpunk – 56-cio stronnicowy artbook w twardej oprawie ze złoceniami
 • Ścieżkę dźwiękową z gry (na płycie audio CD i w wersji cyfrowej)

 

Edycję Gry Roku kupisz m.in. na Muve.pl, Empik.com i cdp.pl.

 

 

Więcej o grze Frostpunk:

 

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać zarówno o mieszkańców, jak i całą miejską infrastrukturę. Ciepło oznacza tu życie, a każda decyzja ma swoją cenę. Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Twoim zadaniem jest wybudowanie ostatniego miasta na Ziemi oraz opieka nad społeczeństwem. Optymalizacja i gospodarowanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

 

Więcej o Frostpunk Season Pass:

 

Dodatek SZCZELINY

Mini-rozszerzenie oferujące zupełnie nową mapę w trybie „Nieskończoność”, na której nawet krajobraz zagraża przetrwaniu. Korzystaj z nowej mechaniki rozgrywki do budowania mostów nad szczelinami i docieraj w ten sposób do nowych obszarów. Rozbudowuj miasto, by ocalić swoich ludzi przed nieuchronną zagładą!

 • nowa, wyjątkowa mapa w trybie „Nieskończoność”
 • nowy obiekt do wybudowania
 • nowa mechanika rozgrywki

Już dostępne

 

Dodatek OSTATNIA JESIEŃ

Ostatnia jesień w olbrzymim stopniu wzbogaca świat Frostpunka poprzez wprowadzenie zupełnie nowego scenariusza, a także zmieniającej grę mechaniki i wyjątkowej architektury, rozwijając przy tym znaną graczom opowieść oraz jej tło.

Do pobrania w czwartym kwartale 2019*

 

Dodatek PROJEKT „TVADGYCGJR”

Ostatni, obszerny dodatek owiany jest jeszcze tajemnicą. Czy zdołasz ją odkryć?

Do pobrania w 2020*

 

Dodatki wymagają zainstalowania podstawowej wersji gry Frostpunk.

 

*Data ukazania się dodatków może ulec zmianie.

 

WE FROSTPUNKU:

 • USTANAWIASZ PRAWA, które uregulują życie stale rosnącej populacji. Decyduj o tym, jak będą wyglądać praca, opieka medyczna, produkcja żywności oraz inne aspekty codzienności. Dbaj o nadzieję i zadowolenie mieszkańców – morale społeczeństwa odgrywa w walce o przetrwanie równie ważną rolę jak podstawowe środki do życia.
 • KSZTAŁTUJESZ SPOŁECZEŃSTWO, które będzie wymagać od Ciebie zdecydowanych decyzji. Zamierzasz rządzić twardą ręką… czy pokazać ludziom ścieżkę miłosierdzia i wiary? Działaj radykalnie lub walcz o utrzymanie równowagi. Niezależnie od tego, jaką drogę obierzesz, pamiętaj, że nie da się z niej zawrócić.
 • ROZWAŻASZ WSZYSTKIE ZA I PRZECIW, nawet jeśli niektóre decyzje mogą ci się wydać błahe. Pamiętaj, że wszystkie składają się na całokształt twoich działań i często przynoszą nieoczekiwane rezultaty. Ludzie pokładają w tobie wiarę, ale ich oddanie ma granice. Rola przywódcy może się okazać brzemieniem.
 • ROZWIJASZ NOWE TECHNOLOGIE, bowiem postęp to jeden z warunków przetrwania. Poświęcaj uwagę bieżącym wydarzeniom, ale nie zapominaj przy tym, jak ważne są długoterminowe plany i inwestowanie w rozwój technologii. Podejmij wyzwanie i spróbuj stworzyć rozbudowaną infrastrukturę, w której znajdą zastosowanie rozmaite cuda techniki.
 • ODKRYWASZ LODOWE PUSTKOWIE, gdzie Twoim domem jest Nowy Londyn, ale świat poza jego granicami może cię niejednym zaskoczyć. Ekspedycje wiążą się z wielkim ryzykiem, ale mogą zaowocować pozyskaniem cennych zasobów i informacji oraz wzrostem populacji. Podczas wypraw niejednokrotnie natkniesz się na ludzi, których los będzie zależał wyłącznie od ciebie.

  

W sprzedaży dostępne są również pozostałe edycje gry Frostpunk w polskiej wersji językowej:

 • Frostpunk na komputery osobiste, edycja zawierająca podstawową wersję gry
 • Season Pass zawierający 3 dodatki do gry i ścieżkę dźwiękową na płycie CD
 • Edycja na konsole w przeprojektowanej wersji na PlayStation 4 i Xbox One, zawierająca wszystkie dotychczasowe dodatki

 

Dowiedz się więcej o grze i znajdź listę sklepów na https://frostpunk.cenega.pl.22.11.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły