News - Generation Zero w planie wydawniczym firmy Cenega

Generation Zero® w planie wydawniczym firmy Cenega

 

Miło nam poinformować, że do planu wydawniczego firmy Cenega trafiła gra Generation Zero®. Tytuł tworzony przez Avalanche Studios i wydawany przez THQ Nordic pojawi się w sprzedaży w angielskiej wersji językowej na PC, PS4 oraz Xbox One w wybranych sklepach online. Premiera 26 marca.

 

Zamów Generation Zero przed premierą, aby otrzymać Radical Vanity Pack. Zmień swój styl dzięki 12 dodatkowym opcjom personalizacji wyglądu! Udekoruj swoją postać najbardziej odjazdowymi koszulkami, butami lub czadową bandaną – wszystkie te ciuchy są częścią specjalnej oferty przedpremierowej i pozwalają stworzyć własny, niepowtarzalny wygląd z lat 80-tych. Ilość ograniczona.

 

Witaj w Szwecji lat osiemdziesi±tych. Niegdyś spokojne, sielskie otoczenie – zmieniło się z dnia na dzień. Miejscowa ludność zaginęła, a maszyny o nieznanym pochodzeniu zaczęły patrolować ulice. Odkryj ten rozległy, otwarty świat, aby odkryć tajemnicę najeźdźców, udoskonalić swoją strategię walki i przygotować się do odbicia. Graj sam lub razem z trojgiem przyjaciół w trybie gry wieloosobowej. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby wyrównać szanse: zbieraj broń i sprzęt, ustawiaj pułapki i korzystaj ze środowiska, aby uzyskać przewagę w intensywnej, sandboksowej walce. W Generacji Zero liczy się tylko przeżycie.

 

Cechy gry:

  • Graj sam lub poł±cz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi w płynnym, kooperacyjnym multiplayerze. Współpracuj i łącz swoje unikalne umiejętności, aby pokonać wrogów, wspierać pokonanych przyjaciół, ożywiać ich i dzielić się łupem.
  • Wszyscy wrogowie są stale symulowani w świecie gry i poruszają się po nim z konkretnym zamiarem i celem. Kiedy uda Ci się zniszczyć jakiś komponent wroga, czy to zbroję, broń czy sprzęt sensoryczny, uszkodzenie jest trwałe. Wrogowie będą nosić te blizny, aż do momentu, gdy staniesz przed nimi ponownie, bez względu na to, czy jest to kilka minut, godzin czy tygodni później.
  • Przeżyj pełny cykl dzień/noc z dynamicznymi efektami pogodowymi, takimi jak opady śniegu, burze deszczowe i gwałtowne wiatry, wszystko to symulowane przez nagradzany silnik otwartego świata Apex. Ten świat oferuje również złożone zachowanie AI, symulowaną balistykę, wysoce realistyczną akustykę i dynamicznie rozwijającą się ścieżkę dźwiękową dostosowaną do otwartego świata.


28.02.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły