News - Gra Farming Simulator Kids już w sklepach

Warszawa, 26.03.2024 – Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest już gra Farming Simulator Kids. Tytuł ukazał się w wydaniu pudełkowym na Nintendo Switch w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Pudełkowa wersja gry zawiera 12-stronicową kolorowankę, pozwalającą młodym rolnikom pomalować traktory, konie, gęsi i niektórych sąsiadów, z którymi będą mogli wchodzić w interakcje w grze.

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=qfARtF_k_rM

 

 

Stawiając pierwsze kroki na wirtualnej ziemi w grze Farming Simulator Kids, dzieci poznają radość i znaczenie rolnictwa. Produkcja oferuje bezpieczną rozgrywkę opartą na wizualnej prezentacji i uroczej estetyce.

 

 

Niczym książka dla dzieci o rolnictwie

 

 

Farming Simulator Kids zaprasza młodych graczy do prowadzenia przytulnego życia na farmie i wykonywania różnorodnych czynności związanych z naturą i plonami. Od sadzenia i zbieranina pożywnych upraw, przez opiekę nad uroczymi zwierzętami, po produkcję i handel różnymi produktami, takimi jak mleko truskawkowe.

 

 

Dzięki wizualnej stylistyce nawiązującej do ręcznie malowanej książki dla najmłodszych, dzieci są zmotywowane do gry i samodzielnej nauki - odkrywają jak rosną rośliny, wykonując proste czynności na polu, poznają wartość wykorzystywanych upraw przy produkcji towarów i nie tylko.

 

 

„Podczas gdy seria Farming Simulator jest i pozostanie przyjazna całej rodzinie, gra Farming Simulator Kids została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych rolników" - komentuje Thomas Frey, dyrektor kreatywny w GIANTS Software. "Zarówno dla nas, jak i dla rodziców, ważne jest, aby zapewnić dzieciom bezpieczne i kreatywne wirtualne środowisko, w którym będą mogły się bawić i samodzielnie uczyć.”

 

 

Radosne odkrywanie miejsc na farmie

W Farming Simulator Kids gracze będą mogli poprowadzić traktor i posadzić swojego awatara za kierownicą maszyny John Deere. Renomowany producent był zaangażowany w rozwój gry od samego początku, a w produkcji dostępnych będzie kilka jego kultowych zielono-żółtych maszyn, które dzieci mogą znać z prawdziwych pól w pobliżu ich domów.

 

 

Gracze od samego początku mogą eksplorować kilka lokalizacji w grze – dom farmera z wieloma pokojami, pole uprawne bogate w plony, stodołę pełną zwierząt oraz targ, na którym mali farmerzy wymieniają się i zbierają przedmioty. W niedalekiej przyszłości planowane są kolejne lokacje.

 

 

Więcej informacji o Farming Simulator Kids dostępnych jest na stronie: https://www.farming-simulator.com/newsArticle.php?lang=pl&country=pl&news_id=53526.03.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły