News - Gra FINAL FANTASY VII REBIRTH już dostępna w sprzedaży

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix z przyjemnością informuje, że gra FINAL FANTASY VII REBIRTH jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się w pudełkowym wydaniu na konsolę PlayStation 5 w edycji Deluxe oraz Standardowej.

 

 

Edycja Deluxe zawiera: 

 

 

  • Grę Final Fantasy VII Rebirth z dwustronną okładką 
  • Wyjątkowy Steelbook 
  • Płytę z wybranymi utworami z ścieżki dźwiękowej 
  • Artbook w twardej oprawie 

 

 

Premierowy zwiastun gry dostępny jest pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=KOhs9ZLImgE

 

 

 

Gra FINAL FANTASY VII REBIRTH zebrała rewelacyjne oceny od polskich recenzentów:

  • GRY-OnLine – 10/10
  • IGN Polska – 10/10
  • PPE.pl – 9/10
  • Filmweb – 9/10
  • CD-Action – 9/10
  • gram.pl – 9/10

 

 

 

 

 

W FINAL FANTASY VII REBIRTH gracze wcielą się w Clouda Strife'a, który wraz z grupą towarzyszy ściga legendarnego szermierza Sephirotha, w świecie pełnym niebezpieczeństw, przygód, radości i niepokoju. W grze powracają uwielbiane i kultowe postacie - Tifa, Barret, Aerith oraz Red XIII, które łączą siły z nowymi kompanami, takimi jak Yuffie czy Cait Sith. FINAL FANTASY VII REBIRTH zapewnia graczom niezapomniane wrażenia pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawych postaci i zapierających dech w piersiach scen, którymi mogą cieszyć się zarówno długoletni fani, jak i nowicjusze.

 

 

 

 

 

"Jako reżyser oryginalnego FINAL FANTASY VII czuję się dumny z tego, że udało nam się przybliżyć nowemu pokoleniu gry fabularne i pokazać tak wielu graczom bogaty świat pełen opowieści. Jestem pod ogromnym wrażeniem, gdy patrzę na to, co nasz zespół deweloperski osiągnął tworząc FINAL FANTASY VII REBIRTH. Ta gra zaoferuje długoletnim fanom wiele wyjątkowych wrażeń, jednocześnie zapraszając nowych graczy, aby rozpoczęli swoją przygodę z FINAL FANTASY i doświadczyli podobnego poczucia zachwytu, jakie towarzyszyło wszystkim w 1997 roku. Mam nadzieję, że gra spodoba się zarówno fanom, jak i tym, którzy nigdy wcześniej nie grali w FINAL FANTASY” - Yoshinori Kitase, producent gry.

 

 

 

 

 

„Gra FINAL FANTASY VII REBIRTH to owoc naszej pasji i hołd dla przygody, będący naszym najbardziej ambitnym projektem do tej pory. Tytuł oferuje ogromny świat oraz wiele fascynujących historii. Podobnie jak twórcy oryginalnej gry FINAL FANTASY VII, my również zdecydowaliśmy się stworzyć coś, co nigdy wcześniej nie było dostępne - głębszy portret głównych bohaterów, przyjaciół, towarzyszy i mieszkańców planety. Mamy nadzieję, że gracze poczują silną więź z postaciami, łącząc ich moce w walce i wzmacniając ich relacje poprzez dokonywane wybory” - Naoki Hamaguchi, reżyser gry.

 

 

„Przez wiele lat zastanawiałem się, jak mógłby wyglądać remake FINAL FANTASY VII. Nade wszystko czułem, że musimy oddać sprawiedliwość postaciom i historii, które stały się tak ważne dla fanów na całym świecie. FINAL FANTASY VII REBIRTH realizuje tę wizję i stanowczo rozszerza oryginalny tytuł nie tylko pod względem wielkości świata, ale także przykłada większą wagę do spokojnych chwil spędzonych z członkami drużyny. Chwil, w których można znaleźć ciepło, radość, smutek i czułość. Kiedy będą przeć naprzód i stworzą głębsze więzi w drodze do ostatecznego przeznaczenia, liczę na to, że otworzą swoje serce, aby przeżywać te chwile razem. Ponieważ jest to drugi tytuł z trylogii, z przyjemnością wysłuchaliśmy opinii fanów na temat poprzedniej odsłony i włączyliśmy nowe elementy do FINAL FANTASY VII REBIRTH, aby uzyskać wyjątkową, zapierającą dech w piersiach kontynuację. Dziękujemy za zagranie w naszą wizję remake’u, w którym przeszłość zostaje uhonorowana możliwościami teraźniejszości, dzięki czemu można na nowo ułożyć historię dla przyszłych pokoleń”. -Tetsuya Nomura, dyrektor kreatywny.

 

 

Projekt remake'u FINAL FANTASY VII miał swój początek w 2020 roku wraz z premierą FINAL FANTASY VII REMAKE, który spotkał się z powszechnym uznaniem graczy i krytyków na całym świecie. FINAL FANTASY VII REMAKE otrzymało ponad 20 fenomenalnych ocen od mediów, zostało też wyróżnione PlayStation® Editor’s Choice i stało się najlepiej sprzedającą się wersją cyfrową na platformie PlayStation® w historii SQUARE ENIX, przekraczając ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie w wersji fizycznej, jak i cyfrowej.

 

 

Gracze spragnieni jeszcze większej zawartości FINAL FANTASY VII mogą bezpłatnie pobrać FINAL FANTASY VII EVER CRISIS, niezwykle popularną, mobilną grę RPG, którą pobrano ponad 7,77 miliona razy za pośrednictwem App Store, Google Play lub STEAM, i wziąć udział w ograniczonym czasowo wydarzeniu związanym z FINAL FANTASY VII REBIRTH. W ramach tego wydarzenia gracze mogą doświadczyć niechlubnego incydentu na Górze Nibel i otrzymać różne bonusy w grze. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalne kanały społecznościowe FINAL FANTASY VII EVER CRISIS.

 

 

FINAL FANTASY VII REBIRTH jest już dostępny na PS5®. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://ffvii.square-enix-games.com/games/rebirth/.

 

Dostępne już teraz darmowe, dwuczęściowe demo pozwala graczom poznać zarówno rozdział rozpoczynający grę, jak i specjalny wstęp do ogromnego świata gry, którego akcja rozgrywa się kilka godzin wewnątrz wątku fabularnego. Gracze, którzy ukończą pierwszą część wersji demonstracyjnej „Fall of a Hero in Nibelheim”, otrzymają Kupo Charm oraz Survival Set i będą mieli możliwość pominięcia tej sekcji w pełnej wersji gry*, jeśli będą mieli taką ochotę. Pobierz demo „Fall of a Hero in Nibelheim” i „Dawn of a New Era in Junon” tutaj.29.02.2024
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły