News - Gra Marvel's Guardians of the Galaxy już dostępna

MONTRÉAL, KANADA (26 października 2021 r.) - Zapnijcie pasy i przygotujcie się na epicką podróż przez kosmos. Gra Marvel's Guardians of the Galaxy jest już dostępna na PlayStation®5 (PS5), PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox One i PC w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru (polska wersja gry z dubbingiem). Z tej okazji zespół opublikował nowy zwiastun, który pokazuje, czego fani mogą się spodziewać w grze.

 

 

Obejrzyj nowy zwiastun „Czym jest” tutaj

 

 

Stworzona przez zespół Eidos-Montréal™, który ściśle współpracował z Marvel Entertainment, gra Marvel's Guardians of the Galaxy to przygodowa gra akcji dla jednego gracza z całkowicie nową historią i świeżym spojrzeniem na Strażników Galaktyki.

 

 

„Współpraca z Marvel Entertainment, aby powołać do życia Marvel's Guardians of the Galaxy, była absolutnie niesamowitą podróżą i doświadczeniem dla zespołu Eidos-Montréal” - powiedział David Anfossi, szef studia w Eidos-Montréal. „Jesteśmy podekscytowani, że fani mogą wskoczyć do Marvel's Guardians of the Galaxy i po raz pierwszy w historii wejść w buty Star-Lorda i pokazać wszechświatowi, na co ich stać”.

 

 

W Marvel's Guardians of the Galaxy wciel się w rolę Star-Lorda, samozwańczego przywódcy Strażników Galaktyki, i poprowadź ich w walce, eksploracji i rozmowach. Odkryj nowych kosmicznych superbohaterów, superzłoczyńców i światy. Ulepszaj strażników i eksperymentuj z ponad 40 strojami w grze i wiele więcej.

 

 

„Wiedzieliśmy, że Eidos-Montréal będzie odpowiednim partnerem do stworzenia oryginalnej, autentycznej i zabawnej gry Guardians of the Galaxy. Spełnili tę wizję w stu procentach” - powiedział Jay Ong, EVP i szef Marvel Games. „Mamy nadzieję, że fanom spodoba się ta wyjątkowa wersja naszych ukochanych Strażników i czeka ich ekscytująca przejażdżka po kosmosie”.

 

 

Na koniec, ale nie mniej ważne, rozbujaj się przy zabójczej ścieżce dźwiękowej z 30+ klasycznymi hitami z lat 80-tych, w tym utworami Bonnie Tyler, Ricka Astleya, KISS, Hot Chocolate, Mötley Crüe i wielu innych. Wymagane machanie głową.

 

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat Marvel's Guardians of the Galaxy, odwiedź oficjalną stronę internetową i śledź Marvel's Guardians of the Galaxy na portalach społecznościowych.

 

 

http://www.gotggame.com

http://www.facebook.com/GOTGTheGame

http://www.twitter.com/GOTGTheGame

http://www.instagram.com/GOTGTheGame26.10.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły