News - Gra Psi Patrol: Miasto Przygód wzywa już w sprzedaży

Warszawa, 18 sierpnia 2021 – Cenega, oficjalny partner firmy Bandai Namco Entertainment w Polsce informuje, że w sprzedaży dostępna jest już gra Psi Patrol: Miasto Przygód wzywa. Tytuł ten, stworzony przez Outright Games, wiodącego producenta familijnej rozrywki interaktywnej i powstały we współpracy z Nickelodeon, ukazał się w wersji z polskim dubbingiem na platformach PlayStation®, Nintendo Switch™ oraz Xbox. Gra oparta jest na pierwszym pełnometrażowym filmie Spin Master Entertainment we współpracy z Nickelodeon movies i Paramount Pictures z serii „PSI Patrol: Film”, który ukaże się w krajowych kinach 3 września. Dołącz do szczeniaków i ich nowej kumpelki Liberty w tej zupełnie nowej wielkomiejskiej przygodzie.

 

 

Premierowy zwiastun w polskiej wersji językowej

 

https://youtu.be/FVduYdPUy8c

 

 

W najnowszej misji Psi Patrol staje naprzeciw burmistrzowi Humdingerowi, który knuje jak przejąć kontrolę nad tętniącą życiem metropolią Miasta Przygód. Tylko szczeniaki mogą powstrzymać jego samolubne intrygi i potrzebują twojej pomocy! Zostań swoim ulubionym członkiem patrolu, w tym Chase'em, Skye i Liberty, z których każdy ma swoje unikalne zdolności, i ratuj miasto w misjach ratunkowych o wysoką stawkę. Najwyższej klasy gadżety i pojazdy ożywiają miasto i otworzą nowe, ekscytujące lokacje z filmu pełnometrażowego. Ciesz się minigrami, takimi jak taniec do Pup Pup Boogie, odkryj schowek ze smakołykami dla szczeniaków tak duży, że na pewno uszczęśliwi Rubble'a i odblokuj po drodze nowe nagrody! W tej platformówce 3D można grać zarówno solo, jak i w lokalnym trybie współpracy, dzięki czemu młodzi gracze, jak i starsi członkowie rodziny i przyjaciele mogą dołączyć do Psiego Patrolu i wziąć udział w największej z misji!

 

 

Kluczowe cechy gry:

 

 

  • DO MIASTA PRZYGÓD! - Odkryj zupełnie nowe lokacje z PSI Patrol: Film
  • WCIEL SIĘ W BOHATERÓW - w tym Chase’a, Marshalla, Skye i nowego miejskiego szczeniaka Liberty
  • PSIAMISJA - uratuj dzień w niesamowitych akcjach ratunkowych i misjach bonusowych
  • ZBIERZ WSZYSTKO - odblokuj odznaki za zebranie wszystkich smakołyków dla szczeniaków
  • GRAJ W MINIGRY - takie jak Pup Pup Boogie, w trybie solo lub w lokalnej kooperacji

 

 

PSI Patrol to jedna z największych globalnych marek przedszkolnych, z najpopularniejszym programem tv podbijającym listy przebojów od czasu premiery w 2013 roku. Globalny fenomen dociera do ponad 170 krajów poprzez serial telewizyjny, zabawki, gry wideo, linie odzieżowe, a nawet atrakcje w parkach rozrywki. Ponieważ dzieci, które kochają PSI Patrol dorastają, tak samo dorastają ich kumple z patrolu i przygody, które ich czekają wraz z pierwszym pełnometrażowym filmem fabularnym, który pojawi się na dużym ekranie 3 września br. Outright Games kontynuuje swoją najdłuższą i najważniejszą współpracę z Nickelodeon z grą „Psi Patrol: Miasto Przygód wzywa”, po wydaniu najlepiej sprzedających się gier z tej serii, w tym „Psi Patrol Rusza do akcji” i „Psi Patrol: Kosmopieski ratują Zatokę Przygód".

 

 

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy ponownie wprowadzić ukochane szczeniaki z Psiego Patrolu do świata gier wideo!”, powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. „Jest to nasza trzecia gra stworzona we współpracy z naszymi przyjaciółmi z Nickelodeon i czujemy, że jest to kolejny poziom, z misjami pełnymi akcji i zupełnie nowym miastem, w którym cała rodzina może się razem bawić. Mamy nadzieję, że wszyscy będą cieszyć się grą tak bardzo, jak my podczas jej tworzenia”.

 

 

Gra ukazała się w polskiej wersji językowej z dubbingiem. W sprzedaży znajduje się także zestaw Psi Patrol 1+2. Znajdź je w ulubionym sklepie na https://psipatrol3.cenega.pl/18.08.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły