News - Gra Zombie Army Trilogy na Nintendo Switch w planie wydawniczym

Warszawa, 20.01.2020 — Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, z przyjemnością informuje, że gra Zombie Army Trilogy w wersji na Nintendo Switch trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się w 2020 roku w angielskiej wersji językowej.

Zombie Army Trilogy można zamówić przed premierą m.in. w sklepach: RTV Euro AGDMuve.plGrymel.pl i Konsole i gry.

Obraz zawierający odzież, skafander ciśnieniowy, osoba, zwierzę

Opis wygenerowany automatycznie  

Nikt nie jest bezpieczny, gdy reanimowane hordy Führera atakują!

W umierających płomieniach II wojny światowej Hitler rzucił ostatnie, obrzydliwe wyzwanie – legion nieumarłych superżołnierzy, który grozi obaleniem całej Europy! Zmierz się z nieustępliwymi hordami obrzydliwych wrogów, od żołnierzy zombie po opancerzone szkielety i zmierz się z demonicznym dyktatorem.

W stworzonej przez brytyjskie niezależne studio Rebellion kultowej strzelaninie gracze mogą zagrać solo lub w kooperacji do czterech graczy. Gra oferuje szaloną akcję w trzech przerażających kampaniach fabularnych i brutalnym trybie Hordy.

Wersja na Nintendo Switch oferuje wszystko, co znajdowało się w poprzednich edycjach gry, a także nowe funkcje, w tym lokalną grę bezprzewodową dla 2-4 graczy, sterowanie ruchem, oraz wsparcie dla Pro Controller i HD Rumble. Zombie Army Trilogy obsługuje też nowy system zapraszania znajomych Nintendo Switch.

Seria Zombie Army sprzedała się do tej pory w 4 milionach kopii na całym świecie. Warto przypomnieć, że już 4 lutego 2020 roku do sprzedaży trafi kontynuacja Zombie Army TrilogyZombie Army 4: Dead War. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 i Xbox One. Zombie Army 4: Dead War można kupić m.in. w MuveRTV Euro AGDMedia ExpertMedia Markt i X-kom.20.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły