News - Już we wtorek premiera Mortal Kombat X

10.04.2015, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że w najbliższy wtorek najnowsza produkcja NetherRealm Studios gra Mortal Kombat X trafi do polskich sklepów. Gra będzie dostępna  w  polskiej wersji językowej (napisy) na konsole Xbox One, PlayStation®4, jak również na komputery osobiste w wersji pudełkowej i cyfrowej. Wersja na  Xbox 360 firmy Microsoft i PlayStation®3  dostępna będzie w późniejszym terminie. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

Mortal Kombat X to kolejna bardzo wyczekiwana produkcja od NetherRealm Studios. Najnowsza część wysoko ocenianej serii bijatyk wprawi w zachwyt użytkowników konsol nowej generacji oraz komputerów PC.  Gra połączy kinowy rozmach z zupełnie nowym typem rozgrywki podnoszącym poziom brutalności do maksimum, zaoferuje nowe doświadczenia oraz wprowadzi graczy w świat ciągłej sieciowej rywalizacji, gdzie każdy pojedynek jest ważny w walce o dominację. Po raz pierwszy Mortal Kombat X zaoferuje możliwość wyboru jednej z wielu wariacji każdej z postaci,  charakteryzujących się indywidualną strategią oraz  stylem walki. Gracze zanurzą się w oryginalną historię prezentującą kilka charakterystycznych i rozpoznawalnych wojowników takich jak Scorpion czy Sub-Zero, oraz otrzymają do dyspozycji nowych przeciwników, scalających całą opowieść i reprezentujących zarówno siły dobra, jak i zła.   

 

W Polsce dostępne będą następujące edycje specjalne:   

 

  Mortal Kombat X Kollector's Edition zawierająca: 

 

 ·         Ręcznie malowaną figurkę Scorpiona (28cm) 

 ·         Steel pack oraz stalowa karta z numerem seryjnym 

 ·         Pierwszą cześć komiksu Mortal Kombat X: Blood Ties (w języku angielskim) 

 ·         Złotą skórkę Scoropiona 

 ·         Dostępna na platformy: Xbox One, the Xbox 360, PlayStation®3 and PlayStation®4 oraz PC 

 

  Mortal Kombat X Special Edition, zawierająca: 

 

 ·         Wyjątkowy Steel pack 

·         Skórkę dla postaci  Scorpiona - będąca efektem współpracy  NetherRealm Studios  oraz artystów obecnych na postalu MKKollective.com, który jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat

·         Dostępna na platformy: Xbox One, the Xbox 360, PlayStation®3 and PlayStation®4 oraz PC   

 

Warto zaznaczyć, że legendarna postać serii - Goro - został zapowiedziany, jako dodatek do zamówień w przedsprzedaży. Debiutujący w serii wiele lat temu Goro, dziki czteroramienny shokański wojownik będzie dostępny od dnia premiery jako grywalna postać dla wszystkich, którzy zamówili Mortal Kombat X przed premierą.   

 

Po więcej informacji na temat Mortal Kombat X zapraszamy na stronę www.mortalkombat.com oraz do profilu gry na portalu Facebook www.facebook.com/MortalKombat.   

 

 Grę można zamawiać między innymi w sklepach: muve.plsklep.cdaction.pl oraz sklep.gry-online.pl10.04.2015
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • NBA 2K22 Sportowe
   
  Nintendo Switch
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  Playstation 4
   
  zamów
   
   
   
 • NBA 2K22 Sportowa
   
  PlayStation 5
   
  zamów