News - King's Bounty 2 - dziś premiera

24.08.2021 WarszawaCenega, oficjalny partner 1C Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, z przyjemnością informuje, że gra King’s Bounty II jest już dostępna w sprzedaży. Tytuł ukazał się na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w polskiej wersji językowej (napisy).

 

 

Wydawca King’s Bounty II z okazji premiery swojej produkcji przygotował specjalny zwiastun zawierający główny motyw muzyczny gry „Reborn”. Utwór został skomponowany przez Raneya Shockne oraz Davida Cordeiro, z udziałem Vanessy Bryan.

 

 

Premierowy zwiastun dostępny jest tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=xsUTQPWtJLI

 

 

Ciemność nastała w świecie Nostrii. Spiski, sabotaż i nekromancja rzucają cień na krainę. Księstwa domagają się niezależności, bandyci grasują na drogach, a plotki o wielkiej potędze Blighta wydobywają się spośród mrocznych odmętów. Stary król Claudius został otruty i nie może rządzić krajem. Zjednoczenie zwaśnionych księstw spoczywa na barkach jego syna, księcia Adriana. Jednak jego wiara i siła są podważane. Ale wybawca, ostatnia nadzieja królestwa, może już tu być, aby stanąć do walki i przywrócić pokój w Nostrii.

 

 

Obserwuj King’s Bounty II w mediach społecznościowych takich jak:  FacebookTwitter, VKInstagram, oraz YouTube.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o King’s Bounty II odwiedź oficjalną stronę gry  http://www.kingsbounty2.com.24.08.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły