News - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w planie wydawniczym firmy Cenega

05.02.2016, Warszawa - Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że 28 czerwca do sprzedaży w naszym kraju trafi najnowsza gra z serii LEGO Video Games - LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM. Tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej na konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation®3, PlayStation®4, PlayStation®Vita i komputerach PC z systemem Windows. Za lokalizację gry odpowiada QLOC S.A.

Zobacz zwiastun w polskiej wersji językowej ogłaszający grę: https://youtu.be/I9IgMhtKQ7g


Czołowa seria gier wideo LEGO® powraca triumfalnie, by zabrać graczy w ekscytującą podróż przez najnowszy filmowy hit z uniwersum Gwiezdnych wojen.


Weź udział w zupełnie nowych opowieściach. Dowiedz się więcej o najważniejszych scenach filmu, a także buduj, walcz i lataj po galaktyce jak nigdy dotąd.

 

Gra LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM to triumfalny powrót popularnej serii gier wideo. Gracze będą mogli w zabawny, humorystyczny i możliwy tylko w grach LEGO sposób odtworzyć bohaterskie sceny z filmowego hitu. Gra ukaże się 28 czerwca 2016 roku i wprowadzi nową mechanikę rozgrywki pozwalającą  budować, walczyć i latać po całej galaktyce jak nigdy dotąd. Gra będzie koncentrować się na wydarzeniach rozgrywających się pomiędzy częścią VI Powrotem Jedi, a częścią VII Przebudzeniem Mocy pozwalając dowiedzieć się więcej o nowym filmie oraz jego postaciach.

 

Gra LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM, stworzona przez TT Games i wydawana przez Warner Bros. Interactive Entertainment, będzie dostępna na platformach PlayStation®4, PlayStation®3, PlayStation®Vita, Xbox One, Xbox 360 oraz Windows PC.

 

„Jesteśmy wyjątkowo dumni z gier wideo LEGO Gwiezdne wojny. To naprawdę wspaniała seria, która sprzedała się już w ponad 33 milionach egzemplarzy i wzbudziła zainteresowanie wieloma innymi zabawnymi grami LEGO cenionymi przez niezliczonych graczy z całego świata" - mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM to projekt na jeszcze większą skalę. Skieruje serię w przyszłość dzięki nowej, innowacyjnej mechanice rozgrywki, jednocześnie przedstawiając nowe elementy uniwersum, które z pewnością zachwycą zarówno fanów filmów, jak i nowicjuszy, a które można poznać tylko w tej grze".

 

„Ze wzruszeniem wznawiamy serię LEGO Gwiezdne wojny, która ponad dziesięć lat temu zapoczątkowała produkcje spod znaku LEGO" - zdradza Ada Duan, wiceprezes ds. mediów cyfrowych i zarządzania marką w Lucasfilm. „LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM pozwala graczom przeżyć nowy film w sposób, który umożliwia  tylko TT Games. Gra łączy charakterystyczny dla serii humor z bohaterskimi przygodami rodem z uniwersum Gwiezdnych wojen. Dodatkowe historie pozwalają zaprezentować nieznane szczegóły związane z filmem i jego postaciami. Zaciekawią młodych oraz starych fanów".

 

„Z przyjemnością wracamy do uniwersum Gwiezdnych wojen i kontynuujemy podróż z serią" - informuje Niels Jørgensen, wiceprezes ds. gier cyfrowych w LEGO Group. „LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM zapewni niezwykłe wrażenia z rozgrywki obejmującej nie tylko akcję filmu, lecz również dodatkowe wydarzenia. Zabawa i humor typowe dla gier LEGO łączą się z bohaterską fabułą, jakiej spodziewają się fani Gwiezdnych wojen".

 

LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM stanowi lepsze odzwierciedlenie filmu niż inne gry wideo. Znajdą się w niej wszystkie bohaterskie postacie znane z kina: Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO i BB-8, a także Kylo Ren, generał Hux i kapitan Phasma. Akcja będzie się toczyć w tak charakterystycznych dla Gwiezdnych wojen miejscach, jak planeta Jakku i baza Starkiller.

 

Wypełniona akcją gra przygodowa wprowadza nowe elementy rozgrywki, w tym uzupełniony system „multibudowy", w którym gracze mogą wybierać rozmaite opcje budowy, by popychać fabułę naprzód. Po raz pierwszy uczestnicy będą mogli wziąć udział w zaciekłych walkach na blastery i wykorzystywać elementy otoczenia, by odpierać siły Najwyższego Porządku. Fanów czekają również niezwykłe doświadczenia: szybkie loty, rozległe bitwy i potyczki w przestrzeni. Do ich dyspozycji zostanie oddanych także wiele różnych pojazdów, w tym legendarny Sokół Millenium.

 

Grający na PlayStation 4 i PlayStation 3 otrzymają dostęp do specjalnej zawartości do pobrania: zestawu postaci droidów oraz zestawu poziomów „Fantomowa kończyna". Więcej informacji na temat gry LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM dostępnych jest na blogu PlayStation.

 

Grę można zamawiać przed premierą m.in. na muve.pl

 

Śledź LEGO® Gwiezdne wojnyTM: Przebudzenie MocyTM pod adresami:

 

Facebook: https://www.facebook.com/LEGOStarWarsGame

Twitter: https://twitter.com/LSWGame (@LSWGAME)

Instagram: https://www.instagram.com/LEGOStarWarsGame/

YouTube: http://www.youtube.com/LEGOStarWarsGame05.02.2016
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły