News - Marvel's Avengers w edycji pudełkowej na PlayStation 5 w planie wydawniczym firmy

Warszawa, 19.02.2021  Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, ma przyjemność ogłosić, że już 18 marca gra Marvel’s Avengers będzie dostępna w edycji pudełkowej na konsoPlayStation 5 w polskiej wersji językowej. Tego samego dnia do graczy trafi dodatek Hawkeye – Future Imperfect, dodający do gry postać Clinta Burtona i nową historię!
 
 
 
Gra Marvel’s Avengers została również wydana na konsole poprzedniej generacji. Posiadacze wersji na PS4 i Xbox One otrzymają bezpłatne ulepszenie do wersji na konsole PS5 oraz Xbox Series X | S.
 
 
Zobacz zwiastun wersji next gen: https://youtu.be/YKO_GR1IVGM
 
 
Marvel's Avengers w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X | S oferuje wyższą liczbę klatek na sekundę i ulepszoną grafikę w porównaniu z konsolami obecnej generacji, z rozdzielczością do 4K na Playstation 5 i Xbox Series X, lub do 1440p na Xbox Series S. Gra wykorzystuje wbudowany w konsolę dysk SSD zapewniający radykalnie szybsze ładowanie i przesyłanie strumieniowe, a także korzysta z większej mocy graficznej i pamięci w celu dostarczenia tekstur o wyższej rozdzielczości, większej odległości rysowania dla modeli o wysokich detalach, ulepszonych efektów i niszczenia zbroi oraz innych usprawnień, które wykorzystują pełną moc konsol nowej generacji, aby gracze naprawdę poczuli się jak superbohaterowie. 
Gracze, którzy przeniosą swoje profile i zapiszą gry na konsolach nowej generacji, będą kontynuować akcję od miejsca, w którym przerwali. Ponadto obsługiwana jest gra międzygeneracyjna, więc PS5™ łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na PS4™, a Xbox Series X | S łączy się i pozwala na grę ze znajomymi na Xbox One.
 
 
Hawkeye – Future Imperfect
 
 
Zobacz zwiastun dodatku: https://youtu.be/kNiWa4qovXs
 
 
Clint Barton sprowadzi swoje wyjątkowe talenty do listy postaci w ramach operacji Marvel’s Avengers: Hawkeye - Future Imperfect bez żadnych kosztów dla posiadaczy podstawowej wersji gry na wszystkich platformach. Oprócz nowego grywalnego superbohatera i nowego rozdziału w toczącej się grze Avengers Initiative, Marvel's Avengers Operation: Hawkeye - Future Imperfect wprowadza również potężnego nowego złoczyńcę: Maestro, wersję Hulka z mózgiem Bruce'a Bannera i umiejętnościami Hulka, teraz doprowadzonego do szaleństwa w apokaliptycznej przyszłości.
 
 
O Marvel’s Avengers:
 
 
Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia. 
 

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami. 
 

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM. 
 

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers. 
 
 
Główne cechy: 
 
  • Odkryj połączenie filmowej fabuły i emocjonującej akcji, z której znane jest studio Crystal Dynamics. 
  • Twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy, wybierając z członków stale powiększającej się drużyny Avengersów. 
  • Odblokuj potężne umiejętności i nowy ekwipunek, a także personalizuj wygląd swoich bohaterów. 
  • Fabuła w grze będzie rozwijana przez wiele lat bez losowych skrzynek z nagrodami ani dodatkowych płatności! 
 
*Do rozegrania kampanii dla jednego gracza wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem; dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Wymagane darmowe konto członkowskie Square Enix. 


19.02.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły