News - Minecraft Legends już w sprzedaży

Warszawa, 18.04.2023 - Cenega, oficjalny partner U&I Entertainment w Polsce z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępna jest już gra Minecraft Legends w wydaniu Deluxe Edition. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na konsole PlayStation 5 oraz PlayStation 4 w polskiej wersji językowej.

 

 

Zjednocz świat!

 

 

Korupcja piglinów z Netheru rozprzestrzenia się po Powierzchni (ang. Overworld) paląc wszystko, czego dotknie. Czy zostaniesz bohaterem, który ochroni tę łagodną krainę? Zaplanuj swoją strategię i zmierz się z piglinami w epickich bitwach - ale uwaga: one zawsze odpowiadają na walkę. W dzień zajmuj bazy piglinów, a po zmroku broń swoich sojuszników. Odkrywaj bujne biomy pełne skarbów i niebezpieczeństw, poznawaj nowych przyjaciół i dodawaj znajome moby. Z sojusznikami u twego boku pozostaje już tylko uratować świat.

 

 

Podnieś wysoko swój sztandar dzięki Deluxe Edition, która zawiera sześć dodatkowych skórek do gry: jednego bohatera, cztery wierzchowce i dodatkową skórkę wierzchowca, gdy będzie dostępna. 

 

 

Cechy gry:

 

  • Przeżyj epicką legendę z uniwersum Minecrafta i Powierzchni.
  • Zawieraj sojusze z nowymi przyjaciółmi i znajomymi mobami, a następnie poprowadź szarżę w epickich bitwach przeciwko zaciekłym piglinom.
  • Przemierzaj bujny, dynamiczny świat bogaty w zasoby i różniący się w każdej rozgrywce.
  • Rzuć wyzwanie znajomym lub stań w szranki w intensywnych bitwach, broniąc swojej wioski i prowadząc jednostki do niszczenia osad przeciwników.
  • Zawiera podstawową grę Minecraft Legends oraz pakiet Deluxe Skin, zawierający 6 dodatkowych skórek w grze: 1 bohatera, 4 wierzchowce oraz dodatkową skórkę wierzchowca, gdy będzie dostępna.


18.04.2023
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły