News - Misja Genesis Alpha One rozpocznie się 29 stycznia 2019

Warszawa, 12.12.2018 – Cenega, oficjalny partner Sold Out w Polsce, ma przyjemność ogłosić datę premiery najnowszej gry Team17 – Genesis Alpha One – pierwszoosobowej strzelaniny roguelike w klimacie science-fiction stworzonej przez niezależne studio Radiation Blue. Tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One 29 stycznia 2019 roku.

 Warto podkreślić, że gra będzie dostępna w bardzo dobrej cenie.

Zobacz najnowszy zwiastun produkcji tutaj.

 

Genesis Alpha One rzucając gracza w role międzygalaktycznego pioniera, łączy trzymającą w napięciu mechanikę gier roguelike z zaawansowaną budową statku kosmicznego i szybką pierwszoosobową akcją znaną ze strzelanin.

 

W niedalekiej przyszłości spustoszonej przez wojny, skorumpowane reżimy i niszczycielskie zanieczyszczenia, wpływowe korporacje stworzyły program Genesis w celu podjęcia ostatecznej próby ratowania ludzkości.


Jako Kapitan statku kosmicznego Genesis wyruszysz w niezbadaną przestrzeń w ostatecznej misji. Buduj i zarządzaj statkiem kosmicznym, zbadaj galaktykę pod kątem zasobów i interesujących nowych form życia, a także eksperymentuj z DNA i obcymi umiejętnościami podczas klonowania nowych członków załogi. Twój cel: znaleźć nowe domy dla DNA ludzkości i ocalić gatunki przed wyginięciem.

Zamów grę w pre-orderze na PlayStation 4 i Xbox One, by otrzymać dodatek Rocket Star Corporation, który zawiera ekskluzywne bronie:

 • UTS 15 shotgun
 • FBL Firebomb Launcher
 • AsVal automatic rifle
 • Kugelblitz energy weapon

 12.12.2018
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły

 • Rage 2 Akcja
   
  PC
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Xbox One
   
  zamów
   
   
   
 • Rage 2 Akcja
   
  Playstation 4
   
  zamów