News - Moving Out - Szalone przeprowadzki w planie wydawniczym

19.03.2020 WarszawaCenega, partner dystrybucyjny firmy Sold Out w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła imprezowa gra Moving Out – Szalone przeprowadzki. Premiera tytułu odbędzie się 28 kwietnia 2020 roku na komputery osobiste, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej. Warto zaznaczyć, że grę można zamawiać w bardzo dobrej cenie na wszystkie platformy.

 

Zamów grę już teraz m.in. w sklepach Muve.pl, Empik.com, Konsoleigry.pl, X-kom.pl i 3kropki.pl.

 

Chcesz spróbować sił w biznesie przeprowadzkowym? Jako świeżo upieczony specjalista do spraw aranżacji i relokacji umeblowania przyjmujesz zlecenia spływające z całego tętniącego życiem miasta Packmore. Smooth Moves nie jest wprawdzie największą firmą przeprowadzkową, ale jej ambitni pracownicy podejmą się każdego, nawet najdziwniejszego zadania. Rozwijaj firmę, zatrudniaj barwne postacie i ratuj mieszkańców miasta z meblowych tarapatów!

 

 • Współpraca
  Możesz grać w trybie fabularnym w pojedynkę jako niezależny przedsiębiorca lub nawiązać współpracę ze znajomymi. Na kanapie może zasiąść do czterech graczy, aby spierać się w kwestii najskuteczniejszych sposobów przenoszenia mebli. To będzie prawdziwa próba umiejętności i łączącej Was przyjaźni!
 • Wyzwanie
  Drzwi i okna utrudniają Ci przenoszenie mebli? Przedzieraj się przez nie, korzystając z praw fizyki! Podnoś, rzucaj i rozwalaj stojące na drodze przeszkody, aby uzyskać najlepszy czas.
 • Akcja
  Zdobądź pierwsze szlify w kolejnych, coraz bardziej niebezpiecznych i zwariowanych zleceniach przeprowadzkowych. Przeniesienie łóżka z punktu A do punktu B nigdy nie odbywa się po linii prostej, więc zapomnij o nudnej teorii i postaw na kreatywność.

 • Przygoda
  Początki każdej firmy przeprowadzkowej są skromne, jednak wraz ze wzrostem reputacji pracujesz dla coraz lepszych klientów. Poznawaj senne przedmieścia, zwariowane gospodarstwa rolne, nawiedzone domy, rzeczywistość wirtualną oraz zaświaty.

 • Postacie
  Zatrudniaj wyjątkowe, barwne postacie, z których każda przejawia zamiłowanie do pracy fizycznej.

 • Tryb wspomagania
  Dopiero zaczynasz? Nie ma problemu! Poziom trudności gry można dostosować do możliwości graczy! Nie zwlekaj! Skrzyknij znajomych i stwórzcie razem szanowaną firmę przeprowadzkową w grze Moving Out – Szalone przeprowadzki.
 •  

Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej przygotowanej przez wydawcę.19.03.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły