News - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy na Nintendo Switch w planie wydawniczym

Warszawa, 22.02.2019Cenega, oficjalny partner BANDAI NAMCO Entertainment Europe, w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego trafiła kompilacja gier z serii Naruto – Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy w wydaniu na konsolę Nintendo Switch, która pojawi się w sprzedaży 26 kwietnia w angielskiej wersji językowej.

 

Po sukcesie Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy na PlayStation®4, Xbox One oraz komputery osobiste w zeszłym roku, nadszedł czas aby kompilacja trzech tytułów, opartych na klasycznej i popularnej mandze i anime – Naruto – trafiła w ręce graczy, posiadających konsolę Nintendo Switch.

 

Trylogia Naruto to seria gier z gatunku klasycznych bijatyk, która zapewni graczom niezwykle wciągającą rozgrywkę zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Dzięki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy gracze na nowo przeżyją przygodę Naruto Uzumaki – od pojawienia się w Akademii Ninja do czasu Czwartej Światowej Wojny Shinobi.

 

W skład Naruto Ultimate Ninja Storm Trilogy wchodzą:

  • Naruto Spippuden: Ultimate Ninja Storm 1,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst


22.02.2019
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły