News - NieR Replicant ver.1.22474487139... w planie wydawniczym

Warszawa, 18.01.2021Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że gra RPG akcji – NieR Replicant ver.1.22474487139...  – trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł ukaże się 23 kwietnia 2021 na konsole PlayStation 4, Xbox One/Xbox Series X oraz komputery osobiste w japońsko-angielskiej wersji językowej.

 

Zobacz zwiastun ogłaszający gry: https://youtu.be/tfy7rR06zZU

 

NieR Replicant ver.1.22474487139... to odświeżona wersja gry NieR Replicant, która w 2010 roku została wydana jedynie w Japonii.

 

Odkryj jedyną w swoim rodzaju historię, poprzedzającą wydarzenia z uznanej przez krytyków gry NieR:Automata. Teraz dzięki nowoczesnej aktualizacji możesz cieszyć się przepięknie odświeżoną szatą graficzną, fascynującą fabułą i nie tylko!

 

Protagonistą jest miły, młody mężczyzna, mieszkający w odległej wiosce. Aby ocalić swoją siostrę Yonah, która zapadła na śmiertelną chorobę – Black Scrawl, bohater wraz z dziwną, gadającą księgą – Grimoire Weiss, wyrusza w podróż w poszukiwaniu zapieczętowanych wersów. 

 

Poznaj historię NieR Replicant po raz pierwszy pokazywaną na Zachodzie oczami bohatera, który wciela się w rolę brata.

 

Za produkcję odpowiedzialni są twórcy przeboju NieR:Automata – reżyser YOKO TARO (Drakengard / NieR:Automata), kompozytor Keiichi Okabe (TEKKEN / Drakengard / NieR:Automata oraz producent Yosuke Saito (DRAGON QUEST X / NieR:Automata).

 

W dalekiej przyszłości nad ludzkością wisi widmo zagłady.
Mroczna i śmiertelna choroba oraz dziwaczne bestie zagrażają światu.
Młody chłopiec o gołębim sercu składa siostrze obietnice.
Tysiącletnie kłamstwo, które przetrwa wieczność…

 

 

Cechy gry NieR Replicant™ ver.1.22474487139... :

 

  • Odkryj prawdę, skrywaną przez świat NieRa i bądź gotowy zakwestionować wszystko w tej mrocznej, pełnej zwrotów akcji opowieści.
  • Podróżuj z jedyną w swoim rodzaju grupą sprzymierzeńców  – przez zrujnowany świat, nękany chorobą i przerażającymi koszmarami.
  • Wsłuchaj się w hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową, na nowo nagraną przez kompozytora gry NieR:Automata – Keiichiego Okabego
  • Staw czoła przerażającym wrogom przy pomocy mieszanki szermierki i potężnej magii.
  • Modyfikuj magię, umiejętności oraz bronie swojej postaci z wykorzystaniem mocy Słów.


18.01.2021
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły