News - ootball Manager 2021 - Nowe funkcje dadzą menedżerom większą kontrolę niż kiedykolwiek

20 października 2020 r. – Sports Interactive i SEGA zaprezentowały wczoraj najważniejsze nowości w Football Managerze 2021, który ukaże się w sklepach 24 listopada.

 

Menedżerowie będą mieli większą niż kiedykolwiek kontrolę nad sukcesem swojej drużyny na boisku i poza nim dzięki nowym systemom rozgrywek, zwiększonemu poziomowi analizy i informacji oraz dodatkowym zasobom do dyspozycji.

 

 

Interakcje z zawodnikami i mediami zostały zreorganizowane w taki sposób, aby stworzyć bardziej realistyczne doznania, a dni meczowe wyglądały bardziej spektakularnie dzięki wielu ulepszeniom graficznym i prezentacji, a także nowym wydarzeniom przed i po meczu. Dodatkowo, menedżerowie będą mieli większą władzę nad rekrutacją zawodników i nowe sposoby świętowania sukcesu na koniec sezonu.

 

 

Opublikowano cztery wpisy, które szczegółowo opisują każdy z tych nowych obszarów. Oznacza to początek serii opisującej nowe funkcjonalności w nadchodzących tygodniach.

 

 

Przegląd najważniejszych funkcji można znaleźć poniżej. Przypominamy, że w wybranych sklepach można dokonać zakupu Football Managera 2021 (na PC i Mac) w przedsprzedaży i cieszyć się 10% zniżką. W pudełku z grą znajdzie się ponadto sześć kart „Szybkiego startu” dedykowanych edycji Ekstraklasa, dzięki którym będziesz grać, jak prawdziwy profesjonalista. W każdym egzemplarzu znajdzie się także kod rabatowy o wartości 15 zł do wykorzystania na Pyszne.pl. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Po raz drugi w historii serii lokalną okładkę gry zdobi krajowe trofeum Mistrza Polski!

 

 

Zapraszamy też od obejrzenia zwiastuna zapowiadającego nowości w grze, który znaleźć można poniżej

 

https://www.youtube.com/watch?v=Lc_ZpbNwPus

 

 

pod tym linkiem zaś znajdują się materiały związane z dzisiejszym komunikatem

 

##

 

 

Interakcja

 

 

Dzięki nowym metodom komunikacji, przebudowie istniejących systemów i bardziej zróżnicowanym interakcjom, komunikowanie się z graczami i mediami nigdy nie było bardziej celowe i realistyczne.

 

 

Dodanie gestów w FM21 pozwala menedżerom wyrażać się w bardziej zróżnicowany sposób, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie bezpośrednie, cotygodniowa konferencja prasowa, czy też rozmowa z zespołem w kluczowym momencie. Użycie gestów pozwoli menadżerom na wpływanie na ich słowa i ustawienie nastroju do rozmów z zawodnikami i mediami.

 

 

Nowością w FM21 są również Szybkie Czaty, które dają menedżerom możliwość prowadzenia krótkich, nieformalnych rozmów na różne tematy, które nie wymagają pełnego spotkania. Mogą one odbywać się osobiście z zawodnikami w Twoim klubie lub zdalnie z zawodnikami wypożyczonymi, konkurencyjnymi menedżerami i dziennikarzami.

 

 

Menedżerowie zauważą, że istniejące scenariusze interakcji, takie jak konferencje prasowe, rozmowy drużynowe i spotkania bezpośrednie, zostały zmienione w FM21. Poszczególne elementy są ułożone w znacznie bardziej przejrzysty sposób, menedżerowie mają więcej informacji kontekstowych dostępnych podczas tych interakcji i o wiele łatwiej jest zobaczyć mowę ciała osób znajdujących się na sali, gdy reagują na to, co mówisz.

 

 

Dzień meczowy

 

 

W FM21 każda kolejka meczowa jest jak prawdziwy spektakl. Upływa czasu od przedmeczowego zgrupowania po końcowy gwizdek sędziego został na nowo przedstawiony poprzez dodanie nowych wydarzeń i elementów.

 

 

Przed wejściem do szatni, w nowym przedmeczowym menu taktycznym, menedżerowie będą mieli możliwość dokonania w ostatniej chwili wszelkich zmian taktycznych i zmian w doborze zespołu. Podczas tego spotkania, personel zaplecza przedstawi menadżerom kluczowe analizy i porady taktyczne, które mogą okazać się różnicą między zwycięstwem a porażką na boisku. Kiedy selekcja drużyn zostanie potwierdzona, menedżerowie otrzymają oficjalne arkusze drużyn na mecz i będą mieli okazję do zmiany taktyki w reakcji na skład drużyny przeciwnej.

 

 

Kiedy rozpocznie się akcja na boisku, menedżerowie będą mieli lepszy widok dzięki przeprojektowanemu UI meczowemu, który kładzie nacisk na akcję na boisku. Nowe elementy stylu transmisji i nowe atuty boiska, takie jak systemy kamer na żurawiach dodadzą atmosfery wielkiego meczu. Wydarzenia na boisku będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek dzięki lepszemu oświetleniu, które wpłynie na wygląd animacji, płynniejszych i naturalniej wyglądających.

 

 

Zarówno podczas meczu, jak i bezpośrednio po jego zakończeniu, menedżerowie będą mogli korzystać z lepszej niż kiedykolwiek wcześniej analizy dzięki naszemu nowemu systemowi xG. Teraz łatwo będzie zobaczyć, jak zespoły zachowywały się przed bramką i jak duże były szanse na wygranie meczu. Łączy się to z bardziej inteligentną i wnikliwą analizą w połowie meczu przeprowadzaną przez personel zaplecza.

 

 

Rekrutacja

 

 

Nowe spotkania i interakcje wraz z wprowadzeniem nowej roli personelu odświeżają jeden z najbardziej popularnych i ważnych obszarów gry.

 

 

Nowe spotkania rekrutacyjne zapewnią, że menedżerowie i ich zespoły rekrutacyjne znajdą się po tej samej stronie zarówno w odniesieniu do obszarów wymagających natychmiastowej poprawy, jak i długoterminowej strategii klubu na rynku transferowym. Spotkania te odbywają się w okresie poprzedzającym transfer i pozwalają menedżerom na przeglądanie raportów, ustalanie zadań i ustalanie priorytetów dla swoich scoutów i analityków w nadchodzącym oknie.

 

 

Menedżerowie będą mieli również większą interakcję z agentami zawodników w FM21. Agenci mogą zostać poproszeni o kontakt, aby dowiedzieć się, jak bardzo ich klienci będą zainteresowani wstąpieniem do klubu i jakie warunki trzeba będzie spełnić, aby mogli przystawić pióro do kontraktu.

 

 

Koniec sezonu

 

 

Menedżerowie mogą przeżywać swój sezon na nowo i cieszyć się sukcesem jak nigdy dotąd. Fani i media mają coraz krótsze wspomnienia w nowoczesnej grze, ale FM21 daje menadżerom możliwość świętowania i refleksji nad swoimi osiągnięciami, zanim myśli przejdą do następnego sezonu.

 

 

Uroczystości na boisku zostały całkowicie odświeżone dzięki ulepszonym prezentacjom trofeów, w tym podiów, armatek konfetti i tego najważniejszego - podniesienia trofeum. Po meczu będzie też więcej uwagi i szumu ze strony mediów.20.10.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły