News - Persona 5 Royal w planie wydawniczym firmy Cenega

14.01.2020, WarszawaCenega, oficjalny partner firmy Atlus w Polsce z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Persona 5 Royal – rozszerzona wersja piątej części uznanej serii gier jRPG. Tytuł pojawi się w sprzedaży 31 marca na konsolę PlayStation®4 w angielskiej wersji językowej. Gra będzie dostępna w dwóch wydaniach – Limited Edition w wyjątkowym metalowym opakowaniu oraz w kolekcjonerskim – Phantom Thieves Edition.

 

Persona 5 Royal Launch Edition jest wydana w eleganckim steelbooku, ozdobionym artem z gry. Dodatkowo, edycja zawiera cyfrowy motyw dynamiczny dla konsoli PlayStation4.

 

W skład limitowanego, kolekcjonerskiego wydania Persona 5 Royal Phantom Thieves Edition wchodzą:

  • Gra na PlayStation4
  • Maska Jokera wraz z podstawką
  • Elegancki Steelbook
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie
  • Kolekcjonerskie opakowanie
  • Art Book
  • Motyw dynamiczny dla konsoli PlayStation4 (dodatek cyfrowy)

 

 

 

Więcej o grze Persona 5 Royal:

Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5 Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of Hearts. Wydostań się z ucisku narzucanego przez nowoczesne społeczeństwo i planuj wielkie napady, by wejść w umysły skorumpowanych oraz wpływać na ich decyzje! Persona 5 Royal jest pełna nowych postaci, ekscytujących przygód, nowych lokacji i nowego mechanizmu chwytaka, który pozwoli ci wejść do nieznanych wcześniej miejsc. Z początkiem nowego semestru w Shujin Academy wzmocnij swoje umiejętności, zarówno w codziennym życiu jak i w innych, surrealistycznych światach.

Persona 5 Royal posiada unikalną oprawę graficzną, a wysoko ceniony kompozytor Shoji Meguro przygotował całkowicie nową ścieżkę dźwiękową do gry. Zwiedź Tokio, odblokuj nowe Persony, personalizuj swoją Widmową Kryjówkę, poznaj zupełnie nową opowieść, sceny, alternatywne zakończenia, i wiele więcej!

Nawet dla najbardziej doświadczonych Widmowych Złodziei, Persona 5 to zupełnie nowe wyzwanie. Staw czoła konwencjom, odkryj wewnętrzną moc i walcz o sprawiedliwość.

Przywdziej maskę. Wyjaw swoją prawdę.14.01.2020
 


powrót
 
 
 
 

Nadchodzące tytuły

 
 

Najnowsze tytuły